Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így most nekem mit lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így most nekem mit lehetne csinálnom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom mit hogyan kéne lépnem lányként.

Egy fiúról van szó aki már elég régóta menthetetlenül bejön, és én is neki ez egyértelmű, mert látszódott és éreztem.

Sokszor lépett már felém és kezdeményezett, közeledett. Csak én olyankor nem nagyon mertem kimutatni felé bármit is, valahogy nem voltam rá képes. És így mindig elhalasztottam, kicsúszott a kezeim közül.

Már egy jó ideje húzódik ez az egész, nem az hogy várunk egymásra, de azért olyasmi, meg csak úgy a semmiből néha keres, vagy mikor meglátjuk egymást és összekerülünk, mindig látszik hogy mi a helyzet róla is meg rólam is. Egyikünk sem tudná letagadni hogy mennyire nem semleges a másik.. Jó esetben már rég összejöttünk volna csak valahogy eddig nem úgy alakult. Ő lépett, én elhalasztottam, aztán ez megy. De rávettem magam keményem hogy mostmár én is a kezembe veszem az irányítást, mert nagyban én rontottam el a hülyeségemmel, sose mertem viszonozni meg lépni.

Nemrég facen letiltott minden ok nélkül, aztán pár nap múlva feloldott. Akkor még barátnője volt, lehet ő volt benne a dologba. Így most ugye hogy megint ismerősök legyünk, be kéne jelölnie nekem meg vissza, vagy fordítva. De anno is én jelöltem be, most megint nem akarom, főleg hogy ő tiltott le és oldott fel, szóval csinálja vissza.

Eddig kb semmit nem mondtam, most jön az a rész amiből megérthetitek miért agyalok ezen annyira.

Múlthét szombaton elmentem barátnőmmel bulizni, ahol ott volt ő is.

Ahogy meglátott és rámnézett megölelt, láttam rajta hogy még mindig érdeklem és bejövök neki. Nézett, ahogy táncoltunk közeledett hozzám, aztán már elkezdtünk csak ketten táncolni. Kicsit néha beszélgettünk közbe, mostmár én is kimutattam sokmindent, és rámozdultam ahogy kell (nem riban*osan, nem is vagyok olyan, csak mostmár végre sikerült merészebbnek lennem és megragadni, nem csak a távolból nézegetni). Kimentünk párszor beszélgetni kicsit, aztán vissza táncolni. Végig csak velem táncolt, ölelgetett is meg magához húzott. Éreztem rajta hogy ilyen kis romantikus, nem volt kanos egyáltalán, mint a többi bulis fiú. Puszilgatott is meg ilyenek.

Egyszer volt egy olyan amikor a dj zene közbe bemondta hogy csak a szerelem, pár másodperc múlva ránéztem, ő is nézett és rendesen rámmosolygott, meghaltam. Én is mosolyogtam aztán kicsit később átöleltem, ő is egyből, és úgy voltunk valameddig aztán megint elkezdtünk táncolni. Ez a rész szavak helyett mindent elmondott, egyértelmű volt mindkettőnknek. És tényleg nem csinált semmi olyat, most tudjuk milyen a legtöbb fiú főleg bulikba, egyből taperolnak, de rohadjak meg ha úgy ért volna hozzám, semmi kajak semmi. Minden érintése ilyen romantikus volt, mint akik együtt vannak. Ennek nagyon örülök hogy ő nem olyan. Rendes csók az nem volt, csak párszor ilyen szájrapuszi, de már annak is örültem.

Egyszer ahogy táncoltunk csak úgy random kivette a telóm a zsebemből és csinált rólunk képet, aztán nekem mondta hogy inkább én csináljak. Végre van közös is, én is örültem volna neki és rendes magától csinálta.

Végig egymással voltunk, ahogy leültünk átkarolt, meg a végefelé az ölébe is ültetett. Elköszönni nem tudtam tőle mert többször mondta hogy fáradt, és így gondolom azért sietett úgy a többiekkel haza. De megbeszéltük hogy jövőhéten is jövünk. Ami ma este lesz.

Sokat gondoltam rá, biztos ő is amúgy, és szerintem ő is érez valamit.

Vártam hogy bejelöljön vagy valami de nem. Azt se lehet mondani hogy részegek voltunk mert nem, teljesen józan volt ő is szóval tudatosan volt minden.

Lehet azért nem jelöl be mert akkor ugye észrevenném hogy csinált valamit, azt hiszi nem tudom pedig de, tudom hogy letiltott aztán feloldott.

És ha bejelölne én eskü ráírnék de így.

Szerintem gáz lenne pont nekem jelölni, igaz? Én nem merném.

De elhatároztam hogy ma este leszek olyan merész hogy felhozom ezeket neki ahogy majd kimegyünk beszélgetni. Hogy jó lenne többet beszélni, máshol is találkozhatnánk, jó lenne jobban megismerni egymást meg ilyenek. Majd mondana rá valamit, biztos örülne is neki tudom.

Úgyis megint csak egymással leszünk.

Aztán majd alakulna, remélem csinálna valamit, írna mert ez így nem jó.

Most ha oda nem mentem volna el nem is találkoztunk volna.

Ha meg már rendesen találkoznánk úgyis könnyebb lenne minden, felhoznám hogy már régóta bejön nekem meg ilyesmi.

Ha már eddig mindig elrontottam a gyávaságommal akkor most kell lépnem, nem akarom halasztani többet.

Egyszer végre én is közeledtem felé és így sokat is haladtunk. Kezembe kell vennem az irányítást nekem is. Érzem hogy mi még együtt leszünk, nemhiába. Mindenki látja mennyire összeillünk.

Kicsit segítsetek, így jó lenne lépni felé? És ha én jelölném be az ugye szerintetek is gáz lenne?



2020. aug. 15. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lenne gáz. Felejtsük már el, hogy csak a fiú kezdeményezhet.

Hajrá! Persze csak ne erőszakosan nyomulva.

2020. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem hagyd ezt a jelölgetést, teljesen mindegy hogy ismerősök vagytok a Facebookon, vagy nem. A való élet a lényeg, és ott meg odáig vagytok egymásért ez teljesen egyértelmű. ☺️

A helyedben semmiképpen nem jelölném be, és nem is foglalkoznék ezzel. Koncentrálj arra, hogy ma este jól néz ki, mosolyogj sokat, legyél vidám, és odáig lesz érted.

🙂

2020. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Fiúkként szeretem azt ha mondjuk egy lány kezdeményez a semmiből és az máris egy jó benyomást tesz. Például azzal hogy bejelölöd fb-n azzal úgymond kezdeményezel. Csak vigyázz ha tényleg volt barátnője, mert mi sokszor beleesünk abba a hibába hogy azért ismerkedünk így hogy ne legyünk egyedül nem pedig azért mert fülig szerelmesek vagyunk.(szakítás útán) :D

Hajrá! De azért chill és nem lesz semmi gond szóval ne pörögj majd túl. :)

2020. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
100%

Sokszor megmosolygtam a sztorit miközben olvastam, nagyon édes. :D

Egyetértek az előző válaszolókkal, osztom a véleményüket.

2020. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen drukkolok :D Majd számolj be róla :)
2020. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd le mi lett.
2020. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Leírom akkor mi lett

Amikor megláttuk egymást ölelés volt meg táncoltunk. Most nem végig, mert alig jött be táncolni, iszogatott, de ha bejött akkor is kb csak velem volt és táncoltunk. Egyszer kihívott cigire, ilyen bő félórát beszélgettünk, sokmindenről.

Valahogy mondta az exét, elmondta miért szakítottak, meg nincs egy rendes lány, nem találta még meg a boldogságot eddig olyan exei voltak hogy hagyjuk. Tudtam hogy itt jövök képbe én. Felhoztam hogy amúgy nekem már régóta bejössz. Mondta hogy tudom. És mondtam hogy én is tudom. Kérdezte mit, aztán mondtam hogy én is tudom hogy bejövök neked, nem is tudnád amúgy tagadni. Azt mondja hát nem is tagadom. Egyszer átkarolt azt mondja gyere már ide, meg aztán puszit kért.

Azt is felhoztam hogy amúgy máshol is találkozhatnánk. Több ilyen tali témát is beszéltünk, elmegyünk kajálni, kedden meg ketten máshova bulizni mert az egyik kedvenc dj-nk lesz, nagyon mondta hogy de akkor tényleg gyere, majd holnap is ezt mondd meg holnapután is mikor írok vagy te írsz vagy valami. Mondtam jól van biztos megyek. Direkt rákérdeztem hogy amúgy mi ismerősök vagyunk, azt mondja igen de he nem akkor letiltott az exe múltkor. Kérdeztem miért, azt mondja mert féltékeny volt meg ilyenek.

Azt mondta majd délután ír, vagy én.

Meg azt is felhozta hogy majd menjek már el az anyjához körmöt csináltatni (tudom hogy körmözik már egy ideje szóval nem idegen volt a téma, már régebben is beszéltük ezt). Beleegyeztem, kérdeztem mikor és mondta hát jövőhéten, majd megbeszéljük. Mondtam hogy úgyis ráérek meg ilyenek.

Beszéltünk még a családunkról, zenét hallgattunk kicsit énekelgettük lazán, cigiztünk közbe aztán mentünk vissza bulizni.

Mikor egy lánnyal kikértem piát ő is a pultnál volt arrébb, mikor mentünk ki akkor rámnézett és mondta mindjárt megyek. Később jött is amúgy és kicsit táncoltunk. De aztán eltűnt megint.

A végén se találtam sehol, eltűnt a szemem elől keresgetni meg nem akartam. Jó lett volna elköszönni pedig de most se tudtam, hívtam is volna valameddig magammal hogy elkísérjen egy darabig, addig is beszélgettünk volna, meg csók vagy valami de így.

Meg amúgyis siettem onnan, mert diszkréten nyomult egy férfi szóval ja😅

Arra gondoltam hogy így már ugye nem lenne gáz bejelölni, aztán írni nekem mert hát már ezt beszéltük. Úgy voltam vele ha ő nem tenné meg délutánig akkor majd én, nincs abba semmi bejelölöm. Be is jelöltem, ah alig mertem de megtettem😅 Csak sajna azóta se jelölt vissza és így aggódok hogy most mi van. Rohadjak meg ha lehet őket érteni. Egy barátnőm meg belém is beszéli a hülyeséget és rossz kedvem lett. Nem igaz hogy nem veszi észre jelöltem, most meddig tartana visszajelölni egy gomb. Aztán írhatna nyugodtan.

Most mi lehet szerintetek?

2020. aug. 17. 10:27
 8/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
Légy türelmes, lehet dolga van.
2020. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!