Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami a csalódáso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami a csalódáson kívül?

Figyelt kérdés
Sziasztook!Nemrég újra találkoztam egy ovis csoporttársammal(idősebb nálam 1 évvel és máshova járt suliba emiatt nem taliztunk ,utoljára úgy 6éve). Azt tudni kell hogy egyikőnknek sincs kapcsolata viszont ez a kis barátok vagyunk de smárolás ilyenek belefér dolog volt köztünk és van is,a baj viszont az hogy kezdek többet érezni....Ez nem is lenne baj csak mi az elején megbeszéltük hogy ez érzelemmentes kis kavargatás lesz...Nem tudom mitévő legyek,néha gyanús hogy ő is többet érez mert mostanában(az utóbbi 1 hétben)más lett, elkezdett becézgetni(édesem,kicsim,hercegnőm,szépségem,bubus) eddig ezeket kaptam meg illetve pár napja elköszönéskor "vigyázz magadra nagyon ahogy tudok írok szeretlek puszi" ami eddig csak "na majd beszelunk szia" volt. Főleg fiúk tanácsát várnám,szerintetek mit csináljak vagy mondjak neki?

2020. aug. 22. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet látta rajtad a rajongást, értékelte hogy milyen szép vagy, díjazza hogy még emlékszel rá. Jól érzed ez csak képmutatás, azt mondta amit szerinte hallani akartál, neki csak a tested kell. 6 év nagyon sok idő idegenek vagytok egymásnak. Ha komolyan gondolod elölről kell kezdenetek az ismerkedést. Magának való srác lehet.
2020. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsővel teljesen egyetértek

20/F

2020. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, ő is többet érez, és többet is akar. Hogy mennyivel többet, az majd rajtad fog múlni.
2020. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon furcsa a viselkedése. Túl gyorsan halad. Szerintem csak addig lesz "szerelmes" beléd amíg le tud fektetni. Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ebből minden lesz csak rendes párkapcsolat nem.
2020. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Beszéltem vele ma erről élőben,elmondtam neki hogy többet érzek mint barátság,a válasza annyi volt hogy észrevette, ő is kezd többet érezni ,folytassuk és majd alakul 🥰
2020. aug. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!