Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az eddigi legnagyo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az eddigi legnagyobb szerelmi bánatod?

Figyelt kérdés

Milyen hatással volt rád? Mit csináltál? Mit éreztél? És hogyan győzted le a fájdalmat?

Kort es nemet is irj legyci



2020. aug. 22. 03:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3 éve vagyok szerelmes ugyanabba a fiúba. Rettegek a találkozástól a tanév első napján. 16/L
2020. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15 volt a lány, én pedig 18, mikor összejöttünk. Minden szinten ő volt számomra a tökéletesség, a született csoda. Mindent megadtam neki amit csak tudtam és meg is akartam adni. Az anyukája nem igazán engedte, hogy velem aludjon, ami miatt nem igazán teljesedtünk ki szexuálisan, ami miatt a mai napig őrlöm magam, bár 2 hónapja váltunk szét. Ami történt az az volt, hogy kiderült, hogy a lány az anyjával együtt csak színészkedett. Folyamatosan kavart más srácokkal a lány, az anyja és mamája pedig még kerítgetni is próbált neki, mígnem végül egy sráccal tényleg elhagyott. Viszont erről sem tudtam, hanem megláttam őt a sráccal kézenfogva. Nem tudom, hogy valaha túl leszek-e rajta. 8 hónapig szórakoztunk így egymással, amiből kb 4-5 lehetett igazi kapcsolat, mert utána nem igazán akart velem talizni, nekem pedig jött az érettségi.
2020. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Soha nem voltam még szerelmes előtte. Külföldön tanulok és bár nem egy városban élünk, mégis találkoztunk egy merő véletlennek köszönhetően. Megörültünk, hogy mindketten tudunk magyarul, én abszolút nem akartam kapcsolatot így csak élveztem az estét, tőle sem akartam semmit, nekem is bonyolult életem van, neki is a munkája miatt. Ezt az alkalmat sem gondoltam túl, nem hittem hogy többet találkozni fogok vele. Aztán mégis elkérte az elérhetőségeim, meg a többi magyarét aki ott volt. Aztán én voltam az egyetlen akit keresett, engem ez kicsit még zavart is az elején, előtte egy négyéves kapcsolatban voltam és élvezni akartam a szabadságom, hisz egyetemista vagyok, végre szingli, soha nem buliztam vagy jártam el, élni akartam. Aztán meggyőzött hogy találkozzunk, hisz ő nem sokáig marad a városban. Úgy gondoltam egy találkozóba nem halok bele. Még azután sem akartam tőle semmit annak ellenére hogy tényleg jól éreztünk magunkat. Aznap hagyott egy üzenetet hogy el sem hiszi hogy milyen hatással vagyok rá és hogy aznap este találkozzunk mégegyszer hiszen neki másnap el kell mennie. Találkoztunk, de nem volt semmi, még csak egy csók sem. Csupán órákon át beszélgettünk, szuperül éreztük magunkat. Másnap ugyan el kellett mennie, de képes volt mégegyszer visszajönni csak azért hogy velem lehessen, bár én ezt csak később tudtam meg. És olyan türelemmel volt felém, és akkora érdeklődéssel, hogy szép lassan én is nagyon megkedveltem őt és imádtam ahogy engedtem az érzéseimnek és beleszerettem. Ráadásul nagyon helyes is volt, bár akkor élveztem hogy szingli vagyok és akárkivel flörtölhetek minden hátsó szándék nélkül, így nem a külseje fogott meg benne igazán. Így két napot még együtt tudtunk tölteni. Az első alkalom is csodálatos volt, mindenben egymásra találtunk. Aztán ő a munkája miatt gyakran volt távol, de amikor lehetett mindig találkoztunk, minden hétvégét együtt töltöttünk. Akkor is láttam hogy mennyire énközpontú, hogy mennyire féltékeny tud lenni, mennyire dominálni akar folyton. Én meg olyan őszintén szerettem hogy nem foglalkoztam mindezzel, teljes mértékben átadtam magam neki. Soha nem éreztem még ilyet. De emelett megmaradtam titokzatosnak, tudtam hogy nem szabad tudnia hogy bármit megtennék érte. Meg is tettem, és ő ezt tudta. Nagyon intenzív és szenvedélyes volt a kapcsolatunk. Így ment ez 6 hónapig. Azt hittem semmi nem választhat el minket. Aztán jött ez az egész hercehurca, és nem tudtunk találkozni hónapokon át. Közben vele rengeteg dolog történt ami megviselte és beszélni sem tudtunk... majd megváltozott. Nem tudom mi történt vele mert nem mondta el egyszerűen csak időt kért. Én megadtam neki és vártam. Hónapokon át, de többször is elmondtam mennyire szeretem és számoltam a napokat míg újraláthatom. Soha többé nem lett olyan a kapcsolatunk mint előtte. Majd egyszer csak letörött minden szó nélkül. Nem hittem el hogy ennyire gyerekes legyen... hogy nem tudunk beszélni mint két felnőtt, ráadásul tudta hogy én mit érzek. Majdnem egy évet vesztettem el miatta, azóta sem beszéltük meg, én próbáltam de szerinte nekem így jobb. Idegőrlő az egész, lassan egy hónapja hogy “lezártuk” de még mindig rossz. A sok megválaszolatlan kérdés, ezek a legrosszabbak. Ami segít az tényleg az hogy mindig kibeszelem amikor rámtör az érzés, nyitok mások fele meg ha kedvem sincs , és lekötöm magam még ha kedvem sincs gyakran semmihez. De minek vesztegessek több időt miatta ? Hiába akarok a szép emlékekre gondolni nem teszeM, csak a hibákra gondolok és arra mennyire szemét módon bánt el velem, miközben tudom hogy nem ezt érdemeltem. Persze a környezetem is segít és tudom hogy még sok idő lesz túllépni ezen. De mást nem tehetek. Kínzó igen, de majd jobb lesz. Remélem.

22/L

2020. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most van, immár 10 hónapja. Ugyanolyan nehéz, mint az első nap, mint a második. Semmi nem változik. Elő halott vagyok, alig alszok majdnem egy éve, nem eszek, fáj mindenem, állandóan sírok, nagyon, de nagyon rosszul vagyok és nem akarok élni.
2022. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13, régi a kérdés, itt vagy mèg ? Mi történt azóta veled ? Túljutottál ezen, hogy vagy most ?
2022. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

15, igen itt vagyok ! 😃

Miután lezártuk egyszer visszajött, de szerencsére utána hagytuk. Azóta sokkal jobb, találkoztam is valakivel aki sokkal jobban illik hozzám, pedig anno ezt el sem tudtam volna képzelni …. Persze sok akaraterő kell hozzá, de én személy szerint imádok élni és utálom hogy ennyi időt vesztegettem valakire akit hidegen hagyott a szenvedésem… szóval fel a fejjel mindenki, az idő tényleg segít !

2022. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hu, de jó,hogy itt vagy és írtál, köszönöm ! És nagyon örülök, hogy ezt olvashatom tőled. Hála istennek. Gratulálok ! Én nagyon szenvedek, állandóan sírok és ideges vagyok, nem tudok aludni. Nem múlik, egyszerűen nem értem és nem tudom, mit csináljak. Nem akarok élni. :(
2022. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Az a baj, hogy könnyű beletemetkezni a fájdalomba és az önsajnálatba, és ez egy darabig normális is ... csak egy idő után muszáj összekaparni önmagunkat. Tudom, mondani könnyű, én is utáltam mindenkit aki ellene beszélt vagy hogy felejtsem már el, hisz nem érthetik a fájdalmam, senki sem ugyanúgy éli meg, mindenki csak a saját fájdalmát ismeri... de amint új emlékeid, élményeid lesznek, egyre jobban fogod érezni magad, és muszáj mantrázni hogy nem akarok rá gondolni, mert anélkül nem megy... Csak gondolj arra hogy ő tönkreteszi e magát miattad ? vagy nincs életkedve amiatt mert nem vagy vele ? Mert ha nem te minek pazarlod erre az időd/egészséged/érzéseidet... hajrá, szurkolok !
2022. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Egyre csak megyek tönkre mindenhogy. Ennyire soha életemben nem vert at senki, soha életemben nem árultak így el. Ez borzalmas volt, amit tett. És éli világát. Értéktelennek érzem magam, hogy biztos csak én érek ennyit, hogy ezt érdemeltem. Hogy biztos nem voltam elég jó. Nagyon, de nagyon áthúzott. Iszonyatosan szomorú vagyok, fáj a szemem a sok sírástól és fáj mindenem.
2022. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!