Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy szerencsétlen tini még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerencsétlen tini még szerencsétlenebb szerelmi élete... tudnátok tanácsokat adni? (Probléma lsd. lejjebb)

Figyelt kérdés
Van egy srác a szomszédból, akibe már évek óta szerelmes vagyok. Egy évvel idősebb nálam, jófej, rendes és helyes. Másik suliba jár, úgyhogy nem sokszor látom, max az ablakomból tudom figyelni néha. (szembeszomszédok) Azért annyira nem plátói a szerelem, mert ismerősök vagyunk a facebookon, sőt egyszer már chateltünk is (amikor összeszedtem a bátorságom és valami ürüggyel ráírtam.) Szóval viszonylag jóban vagyunk, de ritkán találkozom össze vele, pedig mindent megteszek. Az egyetlen alkalmam, amikor beszélhetnék vele, a halloween (partit szoktak rendezni és én is el szoktam menni). Nem vagyok egy félénk jellem, de ha őt meglátom, bepánikolok, remeg a lábam, dobog a szívem, stb. Hogyan közeledjek felé?

2020. szept. 16. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
O sosem ir rad fbon? Mert irtad hogy egyszer te mar irtal neki. Ezek szerint nem folytatodott ez a chateles. Nincs neki baratnoje? Es lehet emiatt nem kozeleik feled annyira, vagy egyszeruen csak nem erez ugy mint te. Nincs egyebkent tippem, max a szemezes, ha latod. Foleg ha ilyen kis full félősbe mesz at, ha talakoztok, nincs esely, hogy te kezdemenyezz nala. Esetleg majd a partin menj oda hozza es probalj beszelgetest inditani, ha szimpatikus vagy neki, vissza fog kerdezni es erdeklodo lesz. Ha hamar leraz, akkor egyertelmu.
2020. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy menj át kopogj és hívd el valahova.
2020. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#+1

Mond meg neki, hogy tetszik amit belőle tapasztaltál és szeretnéd jobban megismerni, nem-e jön el veled sétálni beszélgetni.

2020. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!