Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele lehet valakib...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet valakibe szeretni a neten, ha nem tudjuk hogy néz ki, viszont a beszélgetések meg nagyon tartalmasok?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn ismerkedtem meg valakivel és ő se meg én se tudjuk, hogy a másik hogy néz ki. Annyit árultunk el egymásról, hogy hány cm és kg meg a hajunk, szemünk színe, hossza. Nagyon sokat beszélgetünk és nagyon jól elvagyunk. Sokszor azt érzem, így látatlanban is, de beleszerettem. Szerintetek ez lehetséges?

2020. okt. 4. 14:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok - én úgy látszik máshogy vagyok bedrótozva, hogy a belső érték felülírja a külsőt, de volt olyan élményem is, hogy egy kirándulócsoportban volt egy olyan pasi, akit kb. cirkuszban lehetett volna mutogatni szegényt, gyengénlátó is volt, ezért óriási szarukeretes szemüvege volt és még azzal is alig látott, meg az arcát is eltorzította az üveg. Szóval na, nem volt jóképű vagy helyes, meg ő is alacsonyabb volt nálam, de mondjuk ez nem egy nagy kunszt 180 feletti nőknél. De annyira penge humora volt, hogy csak elejtett két mondatot az elején és én már azt sajnáltam, hogy felesége van (ráadásul egy bombanő, de ez csak érdekesség). Mellette folyamatos röhögés lenne az élet, annyira pazarul eltalálta mindig a megfelelő megjegyzést.
2020. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!