Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak gyerekkori szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak gyerekkori szerelem volt vagy épp az ilyenekből lesznek később a jó párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

Negyedikes voltam, ekkor jóban lettem nagyon az egyik osztálytársammal,aki fiú. Egyik órán páros munka volt, ő odaült mellém, utána ez napi gyakorisággal fordult elő. Mondta is a tanárnő anyukámnak, hogy látszik hogy milyen jól érezzük együtt magunkat. Ezután folyton egymás mellett voltunk, minden órán, minden szünetben. Sokszor jókat nevettünk. Egyik eseményre úgy mentünk, hogy fogtuk egymás kezét(ez szintén 4.-ben). Amikor az ereimet nézte a kezemen akkor is megfogta a kezem ami olyan jó érzés volt. Állandóan együtt mondtuk fel az anyagot 7-8.-ban is. Aztán lett egy hobbim, ő mindig éreztette velem, hogy jó vagyok benne, meg mikor eseményekre is jártam, ezeket is követte a neten, és pontosan tudta hogy melyiken készült rólam kép. Több módon kifejezte, hogy külsőre bejövök neki(szó szerint írta hogy szép vagyok + mikor valaki csúnyának hívott, ő lehülyézte, ez már idősebb korunkban volt). Mikor külön váltak az útjaink, kérlelt hogy jöjjek ugyanabba a suliba, mint ő. Amikor szomorú voltam, akkor elhívott beszélgetni még a haverjai közé is. Mindig nagyon figyelt rám, többször próbált megnevettetni, amikor egyedül voltam, ő volt az egyetlen, aki majdnem egész nap kiült mellém és jókat beszélgettünk, hasonló lelki világa és céljai voltak mint nekem. Rengeteg helyre jártunk együtt 14-15 évesen is, és mindig emlegette nekem hogy mások azt hiszik hogy járunk, ekkor érdekes kis mosoly ült a szája szélén😂. Aztán a különböző suli miatt megszakadt a kapcsolat (nem volt Facebookja sokáig), viszont egy ruhaboltban láttam őt, észrevett és nagyon nézett, távol volt, még akkor is nézegetett, amikor mentem fizetni, de láttam, hogy a fülkék mellől is hosszasan rám néz, de nem beszéltünk semmit. Aztán egyik haverja ismerősöm, kérdeztem tőle, ő azt mondta hogy látta hogy a srác szeretett engem meg utólag náluk is érdeklődött felőlem, habár a hobbimba burkolta a kérdést. Szerintetek ha nem szakadt volna meg a kapcsolat ma, 18-19 évesen járhatnánk?


18/L



2020. okt. 8. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Fiú-lány barátság
Gyerekkori szerelem, ami jó eséllyel lehetett volna kapcsolat később
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen fiú, de nem lett belőle párkapcsolat. A külön suli miatt egy időre megszkakadt a kapcsolat, de most mrgint beszélünk, de már csak barátilag tekintek rá. Nekem másfél éve van barátom és most egy pár hónapja neki is lett barátnője.
2020. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És vajon ez ilyen szerelem jellegű lehetett?
2020. okt. 8. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tietek vagy a miénk? A miénk biztos az volt, hogy a tiétek az volt-e, azt nektek kell érezni.
2020. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én annak éreztem, az írásom alapján kérdem hogy a kívülállók hogy látják
2020. okt. 8. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha te annak érezted akkor az. Kivülálló szemszögéből mindkettő lehet .
2020. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy megszakadt a kapcsolat....de gondolom most már van Facebook-ja(ha nagyon sokáig nem volt)


Szóval a lényeg, legyenek reményeid, még bármi történhet, ő is látott téged, ha vannak hasonló érzései mint neked, úgy se fogja hagyni,hanem majd találkoztok.

Amikor legutoljára láthatott lehet hogy elkezdett gondolkodni, visszaemlékezni... és lehet hogy akkor nem voltak olyan érzései,meg neked se,de most már lehet.


És ha neki ez tényleg fontos,akkor majd találkoztok még. Ha többet érsz számára, és nem akarja veszni hagyni az egészet, amíg nem késő,akkor lépni fog az ügyben :)


Annyira szeretek ilyen kérdéseket olvasni, és irigylem az illetőket, amiért ilyen boldogság érte őket,mint ez a barátság :)

2020. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen gyerekkori szerelemről jó eséllyel mindenki be tud számolni. A gyerek a játékon keresztül ismeri meg a felnőttek világát. A szerelmet is. Ez persze nem szerelem, mert a szerelemért felelős hormonok ekkor még nem termelődnek, de a lázas kíváncsiság, a gyomorban repkedő pillangók már megvannak.
2020. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!