Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom,nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom,nem tudom hogy mondjam el neki. Vagy hogy mit tegyek?(20/L)

Figyelt kérdés

Mindketten Budapestre járunk egyetemre de nekem online oktatás van első héttől, így én már fel sem mentem Budapestre. Viszont ő meg szeptember óta haza se ment onnan.

Az volt a baj nyáron is hogy elég messze lakunk így elég nehéz volt megoldani a találkozást de próbálkoztunk.

Nyáron megismertem egy srácot aki a szemben lévő utcában lakik. Ő is egyetemista és egy szakra is járunk csak máshova,és egy évvel előttem jár. Nagyon jól el tudtam vele beszélgetni és rövid idő alatt közelebb is kerültünk egymáshoz. Egészen hétvégéig nem volt semmi.

Átmentem hozzá hogy kisírjam magam a barátom miatt mivel már lassan egy hete nem tudtam vele beszélni.Megbontottunk egy bort majd mégegyett és csókolóztunk majd elfajultak a dolgok.

A barátom tegnap pedig keresett és bocsánatot kért tőlem mivel nem lehetett elérni. Akkor tudatosult bennem mit tettem és azóta öl a bűntudat.

A másik sráccal azóta nem beszéltem. Egyszer volt nálunk és keresett de nem akartam vele beszélni.

Nem tudom mit érzek mivel ha tényleg szerelmes lennék még a barátomba nem csaltam volna meg nem? Viszont akkor nem lennék ekkora dilemmába.

Tudom ha elmondom neki szakítani fogunk mert elég érzékenyen érinti a téma miután az exe is megcsalta. Valaki adjon tanácsot...



2020. okt. 8. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
"Jöttem drágám. Megdugattak, mint egy ringyót." - ez lesz a legjobb szöveg.
2020. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell elmondanod neki, de ne is maradjatok együtt. Nem szereted, ha erre képes voltál.
2020. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az lenne a legjobb ha szakítanátok, de nem feltétlen kell elmondanod neki hogy mi történt. Magadnak azzal ártanál ha együtt maradnátok, neki meg akkor ártanál ha elmondanád neki. Valóban, ha tényleg igazán szeretsz valakit, teljesen mindegy mennyire elkeseredett vagy, nem csalod meg, mert mindig észnél vagy.
2020. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Szakitsd es kesz.

Viszont latszik, hogy konnyen kaphato vagy :D

2020. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg úgy tisztességes, ha szakításkor el is mondja a kis hölgy hogy mit tett, hogy a csávó ne keressen a háttérben dolgokat. Ez a tiszta.

A másik srácot is hanyagolnám, főleg mert 0 feldolgozás után kezdenél vele bele valami kapcsolat szerűségbe (extrákkal, járás stb.).


Én a helyedben mélyen magamba néznék, igaz, én a tükörbe se tudnék ilyen tett után nézni. Hagyj időt az egésznek feldolgozni.

2020. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Tehát akivel eltudsz beszélgetni az már meg is mászhat gratula .
2020. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

De barmok vagytok.

Az emberi lélek sokkal összetettebb annál, hogy könnyen kapható meg bárki megmászhatja meg mittudomén....

A nők az esetek döntő többségében érzelmi okok miatt csalják meg a párjukat, nem puszta testiség miatt...

Sokszor pont olyannal, akihez érzelmileg közel kerülnek, nem pedig egyéjszakásokkal.

Nem az igazi ribikről beszélek, hanem átlag nőkről.

Ebben az esetben tisztán látszik, hogy a szomszéd srác egyfajta érzelmi pótlék volt, a párja helyett.


Szerintem ne mond el a párodnak ami történt. Teljesen felesleges, csak belerúgsz egy nagyot, csak tönkreteszed lelkileg, amiből nehéz felállni. Igen, sokak szerint megérdemelné h tudja, de szerintem meg megérdemli azt, hogy magadra vállald ezt a terhet és ne őrá hárítsd át és ezzel tiporj bele a lelkébe.

Lehet vitatkozni arról, hogy ki szeretné vagy nem szeretné tudni, ha megcsalják, de az az egy biztos, hogy ha elmondod akkor ba.ottul fog fájni mindkettőtöknek.


Ülj le magadban és gondold végig h miért csaltad meg (nyilván azért, mert egyedül érezted magad és társra lett volna szükséged, viszont a párod nem volt ott), gondold végig h mi volt ez tőle h nem lehetett napokig elérni, művelt-e már hasonlót, mit várhatsz tőle a jövőben? Csak időleges, hogy nem tudtok találkozni és ez rendeződni fog, vagy a személyisége ilyen és annak a hozadéka h nem tudjátok megoldani a körülmények ellenére a találkozást.

Mit várhatsz a kapcsolattól? Máskor is előfordulhat, hogy más karjaiba menekülsz a magány miatt? Mert az se megoldás ha állandó ez a helyzet, csak legközelebb a büntudat miatt nem csalod meg, hanem magadban őrlődsz.


Hogy szereted-e még, azt csak te tudhatod, rá kell jönnöd, hogy kihűlt-e teljesen a kapcsolat vagy menthető-e még, egyáltalán meg kell-e menteni. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy beleragadj egy rossz kapcsolatba.

2020. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Jó hát zárd le magadnak hogy csak érzelmileg faroltál oda lesz még néhány érzelem életedben . Jó a csapás irány .
2020. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pruty ***** válasza:
87%
Ennyi gerinctelent mint ti vagytok.Ne mondja el, mi? Hogy majd szegény srác magába keresse a hibát amikor aztán ő tényleg nem hibázott. Ennyi gerinced legyen, hogy elé állsz és elmondod az igazat. Akik meg még lovalják bele a gerinctelenkedésbe nézzetek már magatokra. Hát mégis milyen morálok alapján éltek ti?
2020. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Gerinctelenség? Ártatlan srác... már ne haragudj de a napokig ba.szok a barátnőmre mióta rendes viselkedés...
2020. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!