Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátom,nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom,nem tudom hogy mondjam el neki. Vagy hogy mit tegyek?(20/L)

Figyelt kérdés

Mindketten Budapestre járunk egyetemre de nekem online oktatás van első héttől, így én már fel sem mentem Budapestre. Viszont ő meg szeptember óta haza se ment onnan.

Az volt a baj nyáron is hogy elég messze lakunk így elég nehéz volt megoldani a találkozást de próbálkoztunk.

Nyáron megismertem egy srácot aki a szemben lévő utcában lakik. Ő is egyetemista és egy szakra is járunk csak máshova,és egy évvel előttem jár. Nagyon jól el tudtam vele beszélgetni és rövid idő alatt közelebb is kerültünk egymáshoz. Egészen hétvégéig nem volt semmi.

Átmentem hozzá hogy kisírjam magam a barátom miatt mivel már lassan egy hete nem tudtam vele beszélni.Megbontottunk egy bort majd mégegyett és csókolóztunk majd elfajultak a dolgok.

A barátom tegnap pedig keresett és bocsánatot kért tőlem mivel nem lehetett elérni. Akkor tudatosult bennem mit tettem és azóta öl a bűntudat.

A másik sráccal azóta nem beszéltem. Egyszer volt nálunk és keresett de nem akartam vele beszélni.

Nem tudom mit érzek mivel ha tényleg szerelmes lennék még a barátomba nem csaltam volna meg nem? Viszont akkor nem lennék ekkora dilemmába.

Tudom ha elmondom neki szakítani fogunk mert elég érzékenyen érinti a téma miután az exe is megcsalta. Valaki adjon tanácsot...



2020. okt. 8. 10:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat. Felmentem Budapestre mivel annyit megérdemelt hogy személyesen közöljem vele. Igen elmondtam neki az igazat és hogy nem tudom vele ezek után folytatni a másik srácot pedig felhívtam és megkértem hogy kerüljük el egymást ha lehet.
2020. okt. 8. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát a kapcsolatotok a körülmények áldozata lett.

Elhanyagolódott és végetért.

Áldozni kell a dolgokért máshogy nem megy.

Te csak félig lehetsz hibás, a másik félig hibás az exed.

Szóval ezt az állapotot is ketten hoztátok össze, ne bánkódj miatta, hanem lépj tovább.

2020. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazából azért vagy "dilemmába" mert a szerelem ideája biztonságérzetet ad számodra, és ennek szüksége képpen egyszerűen felmented magatokat az alól a tény alól, hogy gyakorlatilag nem vagytok együtt fizikailag.

Nade a tested igényeit nem tudod becsapni.

Egyszerű önámításban tartod magad. Ettől zavarodtál össze.

Előző voltam.

2020. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!