Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
igen
2020. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2020. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen és nem is ritka dolog.
2020. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Az nem szerelem ha meglátsz valakit és megtetszik, ahhoz hogy beleszeressen az ember, sok idő kell.
2020. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én hiszek benne. Mondjuk én nem úgy gondolok rá, hogy meglátok valakit, és rögtön - úgy igazából - beleszeretek. Hanem hogy valami megmagyarázhatatlan vonzalom alakul ki iránta, megfog a kisugárzása, ahogy kinéz... Ilyet már éltem át. Ráadásul nem is valami fellángolás volt, mert több, mint másfél évig csak rá tudtam gondolni, annak ellenére, hogy sosem beszéltünk, és hogy összesen csak négyszer láttam.
2020. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen, létezik. Velem is megtörtént még 16-17 évesen.

Hónapokig másra se tudtam gondolni csak az illetőre, úgy hogy összvissz egyszer láttam.

Viszont szerintem az idő múlásával a csalódások ezt a 'képességet' kiölik az emberből+a fejünk lágya is benő, ahogy tapasztalunk és nem jönnek már olyan könnyen az érzelmek egy mosolyra.

De létezni létezik!

2020. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Szerelem elso latasra... Omg
2020. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Vonzalom igen, szerelem nem, mivel nem tudsz szeretni egy ismeretlen embert, maximum a kinézete alapján társítasz hozzá egy (ideális) (álom)képet, amibe beleszeretsz.
2020. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem szó szerint veszed a kifejezést, akkor igen.

5 éve megláttam egy pasit az utcán és megtetszett. Előtte is láttam már helyes pasikat, de ő valahogy megfogott. Egy hónappal később találkoztunk egy házibuliban, ahol csak pár szót váltottunk, majd később felvettük a kapcsolatot facebookon és azóta is együtt vagyunk.

Szerelmes nyilván nem voltam az elején, de már első pillanattól éreztem, hogy ő valahogy más.

2020. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2020. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!