Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megengednéd ezt a 13,5 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd ezt a 13,5 éves lányodnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van énnekem egy barátnőm aki júniusan tölti be a 14-et. Tudom hogy kicsit nagy a korkülönbség de a sok ilyen esettel ellentétben én komolyan gondolom a kapcsolatunkat. Már két éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Bemutatott már a szüleinek is, akik nem nagyon örültek nekem, de tudomásul vették hogy a lányukkal járok. Az anyja ki is fejezte a nemtetszését, de nem akarják megtiltani a barátnőmnek, vagy áskálódni ellenem, nem olyanok. Én meg is értem őket, de szerintem ha hagynák hogy jobban megismerjük egymást akkor elhinnék hogy komolyak a szándékaim. (Azóta nem nagyon beszéltünk, nem kíváncsiak rám.) Szóval tehát amiben szeretném a segítségeteket kérni:


Na most mi már majdnem két éve együtt vagyunk és az a helyzet hogy a barátnőm már többször is felhozta a szexet. Azt mondja már a legjobb barátnője sem szűz, és hogy már ő is nagyon kívánja és hogy ő már nagyon szeretne velem lefeküdni. Már el is tervezte hogy majd amikor a szülei elmennek az idős rokonukat látogatni vidékre akkor átmennék és lenne egy romantikus vacsora meg habfürdő és akkor megtörténne.


De ez szerintem nem lenne jó ötlet. Ne értsétek félre és nagyon szeretem a bártnőmet, de én félek, hogy később megbánná. Meg úgy tudom, hogy 14 év alatt ez még illegális. Próbálom lebeszélni, meg mondani neki hogy várjunk még legalább amíg a 14-et betölti de sokat sír emiatt és haragszik rám, azt hiszi igazából nem is szeretem. Szerinte szülői engedéllyel lehetséges lenne lefeküdnünk.


Én nem szeretném elveszíteni, nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolatunk. De már egy hónapja hónapja mondom neki, hogy várjunk legalább a születésnapjáig de nem akar semmiképp sem. Én már hajlok rá, hogy engedjek neki. Szóval a kérdés: lehet-e szülői engedéllyes a 14 éves kor betöltése előtt is lefeküdnünk? És te megengednéd-e ezt a lányodnak? Nem is tudom hogy hozhatnánk fel ezt a szüleinek. Talán a legjobb lenne, ha beszélnék az apukájával (ő még megértőbb volt) és elmondanám neki mi a helyzet. Akkor talán ha nem is engedi meg neki, legalább megtiltaná, és akkor nem énrám haragudna emiatt a barátnőm, hanem rá. De ez sem igazán jó, mert nem szeretném ha emiatt összevesznének. Sajnos én úgy látom a barátnőm szempontjából sehogy sem jó. Kérlek, ha van valami tanácsotok osszátol meg vele.


Bocsi ha hosszú lett de most nagy dilemmában vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. nov. 17. 22:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Jaj elnézést kérek a végére elfelejtettem odaírni.


20F

2020. nov. 17. 22:26
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
🤦🤦🤦
2020. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%

18 éves létedre anno nem volt jobb egy 12 évesnél? Szerintem full gázak vagytok.


És nem rohadtul nem engedném meg kísérné mellé mindkettőtöknek egy pofon

2020. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
100%
Sittre mennél. De ez nagyon beteg... 18 évesen összejöttél egy 11 és fél évessel?
2020. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerinted, ha a szülő rábólint attól legális?? Kicsit brutál példa, de lehet megérted így, szerinted egy csecsemőt meg lehetne khmm, csak azért mert a szülő engedi??

Ő 14 alatt, te 18 feletti, hiába engedi ő is és a szülő is, adhatnák írásba is, ez akkor is erőszaknak minősül, mert a lánynak legalább 14 felettinek kell lenni.

2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
92%
A farkadat levágtam volna, haza 12 éves gyerekem közelébe mész.
2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%
Hugi dugi
2020. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem ilyet kb pont ugyan ez volt a korral kapcsolatba. Csak ott a csaj 11 évesen feküdt le az akkor 18 éves csávóval.
2020. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
13%

Kell neki a pénz.

Feljelent nemi erőszak miatt.

Éveken alatt befürkészted, majd megerőszakoltad.

Bizonyíték: közös képeitek, stb.

Mondd meg neki, hogy ha igazán szeret, tudja, hogy a szeretet, szerelem és kapcsolat nem a szexről szól.

...

2020. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!