Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megengednéd ezt a 13,5 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd ezt a 13,5 éves lányodnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy van énnekem egy barátnőm aki júniusan tölti be a 14-et. Tudom hogy kicsit nagy a korkülönbség de a sok ilyen esettel ellentétben én komolyan gondolom a kapcsolatunkat. Már két éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Bemutatott már a szüleinek is, akik nem nagyon örültek nekem, de tudomásul vették hogy a lányukkal járok. Az anyja ki is fejezte a nemtetszését, de nem akarják megtiltani a barátnőmnek, vagy áskálódni ellenem, nem olyanok. Én meg is értem őket, de szerintem ha hagynák hogy jobban megismerjük egymást akkor elhinnék hogy komolyak a szándékaim. (Azóta nem nagyon beszéltünk, nem kíváncsiak rám.) Szóval tehát amiben szeretném a segítségeteket kérni:


Na most mi már majdnem két éve együtt vagyunk és az a helyzet hogy a barátnőm már többször is felhozta a szexet. Azt mondja már a legjobb barátnője sem szűz, és hogy már ő is nagyon kívánja és hogy ő már nagyon szeretne velem lefeküdni. Már el is tervezte hogy majd amikor a szülei elmennek az idős rokonukat látogatni vidékre akkor átmennék és lenne egy romantikus vacsora meg habfürdő és akkor megtörténne.


De ez szerintem nem lenne jó ötlet. Ne értsétek félre és nagyon szeretem a bártnőmet, de én félek, hogy később megbánná. Meg úgy tudom, hogy 14 év alatt ez még illegális. Próbálom lebeszélni, meg mondani neki hogy várjunk még legalább amíg a 14-et betölti de sokat sír emiatt és haragszik rám, azt hiszi igazából nem is szeretem. Szerinte szülői engedéllyel lehetséges lenne lefeküdnünk.


Én nem szeretném elveszíteni, nem akarom hogy erre rámenjen a kapcsolatunk. De már egy hónapja hónapja mondom neki, hogy várjunk legalább a születésnapjáig de nem akar semmiképp sem. Én már hajlok rá, hogy engedjek neki. Szóval a kérdés: lehet-e szülői engedéllyes a 14 éves kor betöltése előtt is lefeküdnünk? És te megengednéd-e ezt a lányodnak? Nem is tudom hogy hozhatnánk fel ezt a szüleinek. Talán a legjobb lenne, ha beszélnék az apukájával (ő még megértőbb volt) és elmondanám neki mi a helyzet. Akkor talán ha nem is engedi meg neki, legalább megtiltaná, és akkor nem énrám haragudna emiatt a barátnőm, hanem rá. De ez sem igazán jó, mert nem szeretném ha emiatt összevesznének. Sajnos én úgy látom a barátnőm szempontjából sehogy sem jó. Kérlek, ha van valami tanácsotok osszátol meg vele.


Bocsi ha hosszú lett de most nagy dilemmában vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. nov. 17. 22:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
100%
Ne hagyd magad, legalább te legyél okos.
2020. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
100%

Ne mondj a szüleinek semmit, ha jót akarsz magadnak.

Azt viszont jól érzed, hogy ezt nem kéne erőltetni.

Hagy sírjon, a gyerekeknél előfordul, hogy hevesen reagálnak ha nem az akaratuk szerint alakulnak a dolgok.

2020. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
85%

Azért áruld már el kérlek, hogy azon kívül, hogy dúl a love mi a picsára izgulnál fel egy gyerek test láttán? A kis szúnyogcsípésekre? Pedofil vagy ember?


Anyjának lehet elmondanám,.hogy az picsázza el

2020. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
87%

Ez fixen kamu kérdés, de ha nem, akkor nehogy lefeküdj vele 14 éves koráig mert:


-Nyilván büntetendő, megtudjak a szülei előbb utóbb, vagy majd akkor ha szakítotok.

-Ha a lány szeret akkor megvárja, ha nem akkor megúsztál egy bűncselekményt


Azon vagyok meglepődve hogy a lányt nem figyelik 0-24 (értsd iskolába hordják-viszik stb)


Nekem eléggé sántít ez a sztori, remélem ez troll kérdés, ha nem akkor meg próbáld megfogadni amit fentebb írtam.


Oké ez (elég durva) de ha igaz akkor legalább annyi pozitívum van hogy te "viszonylag észnél vagy".

2020. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%

De a legjobb lenne ha hozzá se nyúlnál és keresnél egy hozzád korban illő lányt, de sajnos akkor elég félő hogy a lány keres egy olyan embert aki "kap az alkalmon" ...


Itt a szülőknek kellene észnél lenni szerintem!

12 évesen ilyesmit megengedni elég szomorú.

2020. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

Remélem nem valós a kérdés. Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy egy 12 éves KISGYEREK mellé akármilyen módon közel férkőzhet egy 18 éves fiú.

Az egy dolog hogy az első adandó alkalommal a szart is kitaposnám belőled, de hogy a kislány szülei mi a jó büdös francot gondolnak azt nem tudom. Milyen gyászos köcsög világ lett már de komolyan? Mi a franc van veletek? Számomra ez hihetetlen.

2020. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%
Keress a saját korosztályodba. De mellesleg szerintem ne is haragudj de ez full ciki... 18 évesen összejönni egy kisgyerekkel... Azért lásd be ez nagyon gáz
2020. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Kaptam néhány nagyon hasznos tanácsot is.


Utolsó az a helyzet hogy a szülei tudják hogy járunk, nem próbálják tiltani szerintem azért nem mert nem akarnak összeveszni a lányukkal emiatt.


Számítottam rá hogy lesznek utálkozó kommentek is de ez azért meglepett. Szomorú hogy még egy ilyen oldalon is ahol az emberek elvileg segíteni próbalják egymást ilyen gonoszság van.

2020. nov. 17. 22:45
 19/42 A kérdező kommentje:
Amit írtam azt még a 14-esnek szántam.
2020. nov. 17. 22:47
 20/42 anonim ***** válasza:
93%
Utálkozó kommentek? Pff részemről a gyomrom fordul ki! Gondolkoztál már el, hogy egy kisgyerekkel vagy együtt? Na ez a gusztustalan, s nem azért mert kor különbség van hanem ilyen felállásban! Gyerek baszod! ( Vagyis ne!) Kb hatodikos lehet te meg elvileg már érettségiztél szal max egyetemen tanulhatsz. Kicsit se érzed gáznak?
2020. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!