Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszek neki és szeretne látni meztelenül de én rondának tartom magam...?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy van egy fiú akinek tetszek és ő is nekem (tudja) de igazából nem vagyunk együtt de megszeretne khmm (gondolom értitek) és ja mindig mondja, hogy milyen szép vagyok meg ilyenek és hogy szeretne látni meztelenül de én rondának tartom magam és szégyellem a testem ezért is hordok bő ruhákat de ugye tesin látja az alakom és mindig elmondja, hogy milyen jó alakom van meg stb. És pénteken megbeszéltük, hogy “elvesztjük” a szüzességünk én hülye belementem és most ja nem tudom mit csináljak mert nagyon ronda vagyok:(
2020. nov. 26. 14:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tetszel neki. Maximum a farkának. Persze, hogy bókol neked, mert le akar fektetni. Kit érdekel, mit gondol, szerintem jobban jársz, ha nem egy olyan fiúval vagy elsőre, aki csak meg akar húzni, mert már "nagyon kéne"
2020. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyél balf@sz
2020. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. nov. 26. 16:16
 14/33 A kérdező kommentje:
De én szeretem..
2020. nov. 26. 16:19
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szereted, vagy tetszik?

Ne kövesd el azt a hibát, le akar feküdni veled, és te hajlamos vagy többet látni a dologba, mert bejön neked, ezért beadod a derekad, aztán csalódsz, mert neki csak szexre kellettél

2020. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy amúgy?
2020. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

De ő nem szeret téged csak ki akar használni

Tudom ezt nehéz elhinni ég olyan emberről akit szeretsz

2020. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szereted. Ha elveszíted vele ő örülni fog hogy lett +1 csaj, és többet nem fog keresni. Így nem fogod elérni, hogy ő is szeressen, ahhoz több kell, mint egy szimpla szex. Ne hagyd, hogy ezzel befolyásoljon, legyen tartásod!!❤️
2020. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudja, hogy neked bejön, de neki nem, csak a farka éhes...

Szóval egyszerűen, csak kihasznál

2020. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Az az igazi, ha viszonzott, odafigyel rád, türelmes lesz, stb...
2020. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!