Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszek neki és szeretne látni meztelenül de én rondának tartom magam...?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy van egy fiú akinek tetszek és ő is nekem (tudja) de igazából nem vagyunk együtt de megszeretne khmm (gondolom értitek) és ja mindig mondja, hogy milyen szép vagyok meg ilyenek és hogy szeretne látni meztelenül de én rondának tartom magam és szégyellem a testem ezért is hordok bő ruhákat de ugye tesin látja az alakom és mindig elmondja, hogy milyen jó alakom van meg stb. És pénteken megbeszéltük, hogy “elvesztjük” a szüzességünk én hülye belementem és most ja nem tudom mit csináljak mert nagyon ronda vagyok:(
2020. nov. 26. 14:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég átlátszó, hogy csak meg akar dugni, viszont ettől még tetszhetsz neki külsőre. Valószínűleg nem vagy ronda ha ennyire meg akar dugni, de ha te tényleg szerelmes vagy belé akkor ennek biztos, hogy sírás lesz a vége. Tudom, ha ennyire rondának hiszed magad akkor minden kis figyelemnek örülsz amit kapsz, de utána nagyon meg fogod bánni, hogy vele vesztetted el. És az első még csak nem is lesz jó vele, ha nem szeret, nem fog figyelni rád, lehet, hogy fájni fog, ami rossz élmény lesz és csak még rosszabbul fogod magad érezni utána.
2020. nov. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami?
2020. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Na végül mi lett?
2020. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!