Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha tetszek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszek neki és szeretne látni meztelenül de én rondának tartom magam...?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy van egy fiú akinek tetszek és ő is nekem (tudja) de igazából nem vagyunk együtt de megszeretne khmm (gondolom értitek) és ja mindig mondja, hogy milyen szép vagyok meg ilyenek és hogy szeretne látni meztelenül de én rondának tartom magam és szégyellem a testem ezért is hordok bő ruhákat de ugye tesin látja az alakom és mindig elmondja, hogy milyen jó alakom van meg stb. És pénteken megbeszéltük, hogy “elvesztjük” a szüzességünk én hülye belementem és most ja nem tudom mit csináljak mert nagyon ronda vagyok:(
2020. nov. 26. 14:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem te kellesz neki,hanem a szex élménye
2020. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem te kellesz neki csak a puncid
2020. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
13%

Tök jó, hogy mindenki megmondja a tutit, mindenki tudja, hogy nem tetszel neki, csak meg akar dugni.

Még ez is lehet... hogy bármi más is.

Ha neked az is, hogy egyszer megdugnak és nincs tovább, akkor menj bele!

Ha ennél többet akarsz, akkor jobb lenne valóban megismernetek egymást.


Ismerek olyan lány, aki szintén nem tartja szépnek magát, pedig a legszebb, legcsinosabb lány, akit valaha láttam.

És ismertem egy valóban csúnya lányt, aki viszont annyira kedves, mosolygós, jófej volt, hogy nem tudtam volna neki ellenállni. És nem csak egy estére.

2020. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

23: Mert annyira átlátszó, a kérdező meg szimplán naív.


Ha nekem tetszik valaki, akkor nem úgy kezdem, hogy gyere már át dugni egyet, hanem megvárom, míg eljön az ideje. És ezzel mindenki így van, aki nem csak szexet akar.

2020. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
A te felelősséged minden kérdező de egy ilyennel nem veszteném el
2020. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
#23 nekem volt pár hasonló sztorim, egyik sem szerelemmel végződött...
2020. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
15%

#24, 25!


De ahhoz keveset tudunk, hogy megmondjuk a tutit.

Persze 90%, hogy csak akar egyet dugni a srác. A kérdező pedig még ennek is örülne, mert rondának tartja magát. Valószínűleg nem az, mert akkor másnap nem lehetne dicsekedni vele.

2020. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%
27: folyton dicséri az alakját, áthívja dugni...mi ebben a kevés? Ja tényleg, nem tudjuk az előzményeket, biztos nehéz gyerekkora volt a csávónak, stb...mi csak a kérdező szemét próbáljuk felnyitni, mert az fix, hogyha egyszer meglesz a srácnak, többet rá se néz majd (a srác). :DD
2020. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
39%

28!


Ha évek óta ismerek egy lányt, szoktunk beszélni és egy ideje tetszik, esélyes, hogy a dolog kölcsönös, akkor természetes, hogy szeretkezni akarok vele. És az is természetes, hogy kifejezem ezt ill. azt, hogy vonzónak találom. De ebből nem következik az, hogy csak egyszer meg akarom dugni.

Nem azt mondom, hogy képzelje a srácot a szép, szőke hercegnek, hanem tudja meg, hogy mit akar a srác.

Már a tini kategória miatt is azt gondolom, hogy ez csak lehetőség a srácnak, hogy végre puncit láthasson, kihasználja, hogy a lány csúnyának tartja magát. DE! Ahhoz keveset tudunk, hogy biztosra mondhassuk ezt.

2020. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!