Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én voltam a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet régebbi és kicsit terjedelmes, tehát köszönöm, ha időt szánsz rá, viszont nem teljesen vagyok túl az eseményeken, nem telik el nap, hogy ne hibáztatnám magam valami miatt, vagy ne azon gondolkoznék, hogy mit csinálhattam volna jobban.

A történet a következő:

Még a vírus és minden ilyesmi előtt, összejöttem egy lánnyal, aki akkor 15 volt, én pedig 18. Nagyon szerelmes voltam, és azt hittem ő is. Többször elkezdett sírni, hogy sosem akar elveszíteni, aztán próbáltam neki emiatt bizonyítani, hogy "nem fog, nem fog". Nem volt valami jó helyzete családilag, az az igazság, aztán egy idő után "meg akartam menteni" őt, amit már akkor is tudtam, hogy nem szabad és nem lehet.


Vittem éttermekbe, folyamatosan ajándékokat adtam neki és próbáltam mutatni neki, hogy imádom, ahogy csak tudtam. Ezután 3 hónap után egy osztálykiránduláson megcsalt. Nem tudtam róla és csak azért nem történt semmi, mert a csávó nem volt benne. A lánynak volt előttem barátja 1 évig, viszont azok alapján, amiket mesélt, nem gondoltam, hogy komoly lett volna a kapcsolatuk. Soha nem mondta, hogy lefeküdtek volna, vagy bármi ilyesmi. (Végül kiderült, hogy viszont lefeküdtek((velem azt sem akart)), sajnos ezt sem tőle tudtam meg, nekem egyszer mondott olyat is, hogy őt még senki sem látta meztelen.) A lényeg, hogy nem tudtam semmiről, amit ő csinált a háttérben. Mindig azt mondta, hogy az anyja kitalálta, hogy csináljanak ezt vagy azt és ő azzal foglalatoskodik (közben srácokkal talizgatott).

Én továbbra is próbáltam neki mindent megadni, volt egy olyan eset is, mikor kórházba került, ott maradtam vele, megvártam amíg műtik stb...

Ezután egy kisebb időre hozzánk kellett költöznie. Ekkoriban én már érettségire készültem, szóval nem foglalkoztam vele annyit, amit azóta is nagyon sajnálok.


Úgy érzem én rontottam el a következőkkel:

-Féltékeny voltam, (szerintem nem betegesen) de mikor láttam, hogy egy instagrammon kitett képére a srácok szivezgetnek, barack meg ilyenek azért nem hagytam szó nélkül. Meg volt amikor nálunk volt, hívogatta egy srác, fel is vette egyszer, aztán volt, hogy azt is meguntam. Persze nem veszekedtem vele, de mondtam neki, hogy ez számomra sok.

-Ha srácokkal akart menni valahova, mondtam neki, hogy vigyen magával legalább egy barátnőt, erre viszont mindig megharagudott és akkor mondta, hogy nem is megy sehova.

Meg igazából mondtam neki, hogy nem bánom, ha srácokkal barátkozik, de tegye mértékkel.

Arról sem tudtam, de ez is kiderült: a srácokkal videó hívásozgatott is, még suliban is.


Túl féltékeny voltam és jobban el kellett volna engednem mit csinál?

Akkor talán nem csal meg és nem titkolja, hogy srácokkal talizik?

Meg igazából amikor érettségi előtt elkezdtem tanulni 1-2 hónappal, tényleg nem igazán foglalkoztam vele sokat, feszült is voltam és ez kihatott rá is.


A kapcsolat vége egyébként az lett, hogy véletlen összetalálkoztam vele és egy sráccal kézen fogva. Azt mondta nem tudtam rendesen kifejezni hogy szeretem. Nem tudom ezzel kapcsolatban hogyan kellett volna viselkednem. Becéztem, minden nap mondtam neki mennyire szeretem, ölelgettem puszilgattam meg minden. Más indok az volt még, hogy volt egyszer, hogy egész csúnyán szóltam hozzá, akkor sírt egy ideig és egész este vígasztaltam. Ezen kívül említette, hogy tiszta stressz voltam érettségikor és nem is foglalkoztam vele akkor annyit.



2020. dec. 16. 15:51
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
97%
Én szerintem nem hibáztál az alapján amiket leírtál sokkal elnézőbb voltál mint amilyennek kellett volna hogy legyél
2020. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus 16 éves kis ribizli.

Kár az ilyenbe sok energiát fektetni.

Felejted el. Tisztelet a kivételnek de ez a 16 éves korosztály szinte kivétel nélkül ilyen.

2020. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
99%
A leírtak alapján Te vagy minden nő álma. Nem is értem hogy tudta így elbaszni a kislány, fogjuk rá, hogy fiatal és éretlen.. ja, meg egy r*banc. Ne hibáztasd magad, sokkal jobbat érdemelsz!
2020. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Óh, köszönöm a szép szavakat, de nem vagyok azért én olyan nagy szám :D

Csak nagyon szerettem volna, ha működik a dolog, mivel nagyon szerettem a lányt és nagyon tetszett is, emiatt megtettem mindent amit tudtam, de tényleg voltak hibáim, csak nem tudom ezek mennyire számítanak kritikusnak.

2020. dec. 16. 18:00
 5/31 A kérdező kommentje:
Aztán mivel együtt voltunk majdnem (vagy kb) fél évet, nem olyan sok, elég desktruktív személyiségnek érzem magam azok által amiket kaptam tőle "szakító" indokként, meg mert nem tartott sokáig.
2020. dec. 16. 18:04
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magad. Ez a csaj úgy bánik veled, mint egy ronggyal, te meg próbálod a tenyerén hordozni. Ez közhely, de te TÉNYLEG sokkal jobbat érdemelsz, aki megbecsül téged és amit adsz neki. Nem pedig össze-vissza hazudozik és csal fűvel-fával. Nem való ennek kapcsolat. Aztán majd gondolom sír, hogy sosem lesz rendes pasija...

Nem rontottad el, ha nem féltékenykedsz, akkor meg azt látta volna, hogy nem érdekel, és ugyanúgy megcsalt volna. Amit az elején említettél, hogy sírt, hogy ne hagyd el, az is csak egy játék a részéről.

2020. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Hülye kur#a, ne foglalkozz vele... Inkább szedd össze magad xDD
2020. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Emlékszem az elején volt olyan is, hogy azt mondta "elszökött" egy házibuliból, hogy lásson, két sráccal és bicóztak. Szakítás után derült ki az is, hogy nem volt semmilyen házibuli, hanem azzal a két sráccal lógott egész este.


Nagyon sok ilyen volt...ekkor meg még 1-2 hete voltunk együtt. Ja meg, azt sem mondta el, hogy festi a haját, hanem kérdeztem, mikor megkérdeztem mitől világosabb csak annyit mondott az anyja olyan samponokat vesz neki ami kiszívja. Azért nem gondoltam volna, hogy egy hajfestést sem mondana el...jó hülye voltam...

2020. dec. 16. 19:10
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

És gondolom nem is bicóztak, hacsak ez nem egy metafora a szexre...

Hát ez a csaj tényleg egy szégyentelen lotyó, ott hülyített, ahol csak tudott

2020. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nem érdemelte meg ez a volt barátnőd,hogy ennyire szeresd:(

És még te érzed magad hibásnak :c

2020. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!