Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen, megőrülök!!!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, megőrülök!!!?

Figyelt kérdés
Tetszik egy nagyon szép lány, eddig barátok voltunk, beszélgettünk néha stb. Elképzelhetetlennek látom hogy a barátnőm lehessen, elsősorban, ő egy gazdag családból származik, míg én egy átlagos családból. Ja, ezt ki nem hagyhatom... Egy ilyen szép lánynak mind a 10 ujjara akadna egy egy fiú, de nem olyan. Múltkor írtam neki hogyan érzek iranta, nem reagált rá, majd valamit írtam, hogy nálam is rossz a Messenger vagy mi, és írta hogy: "haaatja". Ennyi, azóta egy szót sem beszéltünk, nem bírom kiverni a fejemből, ha rá gondolok egy meleg szorító érzés kapja el a mellkasom. Nagyon rooooszzszgsg. Mit kéne tennem? Megbolondulok. :'(

2020. dec. 26. 22:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én továbbra sem javaslom a ráírást. Ha eddig nem működött, miért fogna? Ha a találkozás nem megoldható, akkor legalább hívd fel (vagy kérdezd meg, hogy mikor hívhatod fel), és úgy kérdezd meg. Ha neki is tetszenél, akkor nem ignoráln ennyire, de az a szar volt a Messenger nekem elég gyász kifogásnak tűnik. (Legjobb tudásom szerint a lányok nem utasítanak el egyértelműen) De továbbra is, gondolj bele, hogy elmondádod alapján sokan hajtanak rá, és neked valami különlegeset kell csinálnod, hogy téged válasszon a sok közül. Csak bármit is csinálsz próbáld meg. Ha akar veled találkozni akkor mindenképpen egy jel, ha nem erőszakolod rá.
2020. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!