Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méredzkedésnél miért van ez...

Méredzkedésnél miért van ez így? Segítsen valaki, mert tényleg megőrülök.

Figyelt kérdés

Ma olyan 10 óra körül megmértem magam és a mérleg 93 kilót mutatott.Jó,akkor egy kicsit sokkolva voltam.Ugyanis 2 hónapja még 82 voltam.

Reggeli után egy órával méredzkedtem.

Aztán azt mondták,hogy méredzkedjek ruha nélkül,teljesen meztelenül.Ezt is kipróbáltam,akkor már csak 91 kg-ot mutatott a mérleg.

Akkor is úgy érzem ez sok.

Egy héten 6-szor edzek, kardió és erősítő is.

Egészségesen eszem...napi max.2-szer eszem szénhidrátot...reggel meg ebédre.

Mindenki azt mondja,hogy fogytam...

Én amikor látom magam tükörben,látom,hogy milyen baromi formás lett a fenekem és a lábam...a vállam és a karom felső része...

Azt mondják,a mérlegre nem kell hallgatni,mert nem az a mérvadó,hanem ha centikben méred a fogyást.

Ez nálam azért necces,mert rengeteg feles bőröm van a combomon,hasamon és a karomon.

Lehetséges,hogy izmot is növesztettem a fogyással együtt?

Eddig fogytam is.Miközben egyre szebb lett például a hátam meg a vállam.

Mennyire számít bele a súlyba a lógó bőr?

Tudom,hogy hülyén hangzik,de most jelenleg olyan hangulatba kerültem,hogy edzeni nem akarok,erősítő edzést tartani pláne.Kardióhoz sincs ma kedvem.Enni sem akarok.Csak lefeküdni és végigaludni a napot.

Szar érzés.

Tehát,a felesleges,lógó bőr miatt is nyomhat többet a mérleg?


2017. szept. 23. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11 kg plusz 1 hònap alatt az biztos nem izom. Ennyit koksszal sem szed fel egy testèpítő sem 1 hònap alatt. Ha lòg a bőröd, az is nyomhat valamennyit. 11 kg pluszhoz 1 hònap alatt ìrtòzatosan kell zabálni. Ha te ezt nem tetted, akkor pròbàld meg masik mèrlegen.
2017. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Az a bőr akkor is rajtad volt, amikor 82 kiló voltál. Jelentős fogyás jelentős izomépítéssel együtt nem megy. Mégis mennyit edzel és mennyit és mit eszel?
2017. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából mindent eszek,kivéve finomított lisztet,cukrot,olajat.
2017. szept. 23. 14:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Olaj ès cukor elhagyàsa önmagàban kevès. Kalòria deficitben vagy? Ennyit csak akkor hìzhattàl 1 hònap alatt, ha zabàlsz.
2017. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy ha valoban mozogsz es jol eszel, akkor en elgondolkodnek rajta, hogy dokihoz kene menni, mert ez nagyon durva. Meg az is eszembe jutna, hogy szar a merleg.
2017. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sok mozgás mellett is simán lehet hízni, hogyha többet eszel, mint kéne.

Lehet, hogy rossz a mérleg.

Ha ennyit híztál két hónap alatt, akkor vagy baromi sokat eszel, vagy nem jó a mérleg, vagy valami betegség bekavar.

Nem a bőr, hiszen, ahogy írták, az rajtad volt eddig is.

De ne add fel. Szerintem figyelj jobban oda az étkezésre. Nem lehet korlátlanul enni, csak azért, mert nem eszel lisztet vagy cukrot.

Mérd meg magad másik mérlegen is.

Menj el háziorvoshoz, ha valóban ilyen rövid idő alatt ennyit híztál.

2017. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A probléma lehet ott van,hogy nekem legalább 2044 kalóriát kéne ennem,ahhoz,hogy fogyjak.

Sosem számoltam,de valószínűleg a probléma itt az lesz,hogy túl keveset eszem.

Holnap ráállok a mérlegre reggel,meztelenül,akkor kiderül.

Eleve reggeli után álltam rá.

Ruhában..és 1-2 kiló csüngő bőr is van.

És mint írtam...Izmosodtam.

Tehát olyan 87 kiló vagyok,ruha nélkül és 2 kiló bőtr is mínusz.Nagyon durván lóg.Az a fajta,amit csak műtéti úton lehet eltávolítani.Combomon,hasamon,karomon.

Meg az is lehet,hogy szar a mérleg.

Mindenki azt mondja fogyok és látom is.

Tehát,mondjuk 87 kiló vagyok.

Kiszámoltam és állítólag nekem az én fizikai aktivitásommal napi 2044 kalóriát kéne ennem.

281 g szénhidráttal,97 g fehérjével 68 g zsírral.

A szénhidrátból eleve nem eszek sokat.

Két kis szelet rozs kenyér..az a nagyon kicsi zömök fajta.

Ebédre 1-1.5 marék rizs.

Vacsorám az vagy valamilyen leves...szénhidrát nélkül,vagy hal salátával.

Csináltattak nekem egy vérképet,amin minden eredményem tökéletes lett...a hormon eredmények is tökéletesek lettek.

Az elképzelhető,hogy annyira keveset ettem,ilyen fokú fizikai aktivitás mellett,hogy elkezdett stagnálni a fogyás?

Mert az magyarázat lehet az izom növekedésre.

Ugyanis azt hallottam nincs olyan,hogy valaki egyszerre fogy és izmot növeszt.

2017. szept. 23. 18:09
 8/15 anonim ***** válasza:

jesszus, nagyon nem vagy képben...

Hány centi vagy ehhez a súlyhoz? Olyan nincs, hogy MINIMUM 2000 kcalt kell enned, ahhoz h fogyj az 'éhező üzemmód' fasz*ág, ha deficitben vagy - fogysz.

2017. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha előtte nem edzettél, most meg sokat, akkor a vérmennyiséged is nő valamennyit, ill. az izmok is vizesednek kissé. A logó bőrben pangó folyadék lehet, ami szintén plusz súly.

Ezekhez hozzáadva némi izmot, sűrűbb csontot, rostok miatt nehezebb beleket; akkor simán mutathat jó adatot is a mérleg. De azt ne feledd, hogy az nem csak a zsírodat méri.

2017. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:

"Mert az magyarázat lehet az izom növekedésre. "


Ha annyira minimálisan eszel, akkor mégis mi a fülemből növelnék izmot??? Nézz már meg egy testépítő oldalt, mennyit és mit esznek tömegeléshez.

2017. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!