Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok rá vettem magam hogy rá írjak az exemre de az oké hogy rá írok hogy Boldog Újévet de ezen kívül még írjak neki valamit vagy hagyjam a francba?

Bevallom őszintén hogy nagyon félek hogy kifog nevetni és nem szeret csak akkor nem értem hogy miért bámul egyfolytában ez nagyon bonyolult 😬

Holnap már szilveszter szo nagyon kéne a segítség egy kis lelkesites!

Előre is köszi a válaszokat!❤️



2020. dec. 30. 15:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Vannak hasonló kérdések a témában, amik nem is oly' rég kerültek fel. Alapkérdés, hogy mikor és hogyan váltatok el, illetve van-e bármi elvarratlan szál, amit illenék rendezni..... No meg nem ártana eldönteni azt sem, hogy te magad mit akarsz....
2020. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Minek írnál rá? Semmi közöd hozzá, meg ha van barátnője akkor valószínűleg ő (barátnő) fogja kikaparni a szemed.....
2020. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%
Komolyan, én ezek után várnám az élménybeszámolót!
2020. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
#3 én is 😂😂😂 (#2 voltam)
2020. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Minek? Szakitottatok, ami nem működik, az nem is fog.
2020. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na hogy sikerült? :D
2021. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoval írtam neki de nem írt vissza viszont hallottam egy baratomtol hogy nagyon örült neki szo fél siker 🤣
2021. jan. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!