Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Egykori legjobb barátommal összevesztem. Mindemféle kapcsolat megszakadt, de szoktam látni, hogy nézeget. Ugyanahhoz a tanárhoz járunk aki visszamondja nekem hogy szokott rólam kérdezősködni. Azt hittem nem akar hallani rólam és mégis érdeklődik a tanárnál? Akkor hogy van ez? Egyébként egyik ismerőse azt mondta hogy szerinte szeret engem

2021. jan. 14. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég sok hasonló kérdés van itt, konkrét ugyan ezzel a sztorival.. (Netán te teszed fel mindet?)

Azoknak a válaszát is szerintem olvasd át.

Viszont szerintem, hiányozhatsz neki. Mi miatt volt az a veszekedés?

2021. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem az oldalon


Igazaból nem mondott el nekem valamit amit másoknak igen és velem kapcsolatos volt

2021. jan. 14. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj neki, hogy szeretnéd normálisan megbeszélni a dolgokat. Vesztettem el már legjobb fiú barátot, mert veszekedtünk és nem beszéltük meg normálisan, és elég sok ideig hiányzott. + Azóta se találtam még egy olyan fiút, akivel olyan barátságban lehetnék. :/


Te érzel valamit iránta?

2021. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Azóta se találtam még egy olyan fiút, akivel olyan barátságban lehetnék."


Miárt akar sok tini csaj annyira "legjobb fiú barátot"? Ha nincs legjobb fiú barátod, akkor már összedől a világ, vagy mi van? Komolyan nem értem, de mindegy. Amúgy tényleg sok mostanában az ilyen kérdés, ez már nem tudom hányadik, amit olvasok, és az összes ugyanilyen. Olvasd azokat vissza!

2021. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bruh, nem amiatt írtam, mert összedőlt a világ bennem. Xd

Mondhatnám akkor simán úgy is, hogy ha elvesztesz egy embert akkor az ő személyt vagy egyáltalán nem lehet pótolni, vagy csak nehezen. 🤷‍♀️

2021. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szivessa3 ***** válasza:
Talán érez valamit irántad, de nem biztos.
2021. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!