Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Ti megengednétek a 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves a barátja 21. Valamelyik nap megkérdezte, hogy aludhatna-e a barátjánál. Mondtam neki, hogy ezt még át kell gondolnom.

6 hónapja vannak együtt. Amikor elmondta, hogy ennyi idős fiúval jött össze, nem örültem neki, de amikor bemutatta, rájöttem, hogy rendes gyerek. Attól függetlenül, hogy megbízhatónak tartom, nem tudom mi lenne a helyes döntés. Megtiltani sosem szoktam neki semmit, szerintem felesleges. Vezessem rá, hogy még korai lenne? Vagy engedjem meg? Nem tudok róla, hogy lefeküdtek volna már, de azért fél év, az fél év.

Nektek mi a véleményetek erről?



2021. ápr. 1. 15:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem már volt köztük szex, hidd el 6 hónapot ennyi idős srác nem szokott várni, de sok esetben a lányok hajlamosabbak rámászni a fiúkra én ezt tapasztaltam ennyi idősen. Gondolom alap dolgokról beszéltetek már, pl hogy óvszert használjanak mivel nem nehéz teherbe esni .
2021. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!