Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 25 évesen idős vagyok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen idős vagyok egy 16 éves lány hoz ?

Figyelt kérdés
Jól nézz ki meg minden,kémia van

2021. máj. 2. 19:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
Jó az a kiscsajnak, ne fosszatok meg egy tapasztalt férfitől.
2021. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Most még sok, mert egy gyerek, később már nem fog annyit számítani a kor.
2021. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok
2021. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%

Miért vergődik mindenki azon hogy ki milyen érzelmi szinten van bizonyos élet szakaszban ?

A 25 éves nők nem kurnak félre ?

Egy 25 éves nőt nem lehet megcsalni ? A 25 évesek nem mennek szét ? Mi a baj abba ha nem akarja megjátszani magát és jól érezni magát ? Miért ne lehetne egy kiscsajjal ? Én is szívesen lennék ...

Ha jó nekik akkor legyenek , a csajt is még másik 50 pasi fogja átb🤬szni az élete minden szakaszában ...26 36 46 èvesen is és különböző eletkoru pasik ... nettó f🤬szság ez az érzelmi szint

2021. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is érzem,picit sok a kor ezért írtam ide, de én jól érzem vele magam és ő is.Mint írtam nem az a szándékom hogy átb@szam.
2021. máj. 2. 20:01
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha úgy érzed hogy ezt meg kell kérdezni akkor gondolom te is tudod hogy igen másként nem foglalkoznál idegenek véleményével
2021. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%

16os

De igenis van olyan, hogy valakit érdekel más emberek véleménye és ezért megkérdezi.Ezt itt a gyakorin is sokszor láthatod..Mellesleg lehet ha mindenki nemmel válaszolt volna,akkoris összejött volna a lánnyal, csak érdekelte más emberek hogy látják.

2021. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
74%

Igen sokan azt mondják, hogy így, hogy a lány még csak a tini éveiben van, sok, de vannak 16 éves lányok, akik korukhoz képest sokkal érettebbek, és ki sem néznéd belőle, hogy 16 .

Szerintem, ha valakit tényleg szeretsz, akkor nem számít mennyi köztetek a korkülönbség:)

Nekem egyik barátnőm 17 éves, a barátja 26 és már lassan 2 éve együtt vannak, szeretik egymást, boldogok.

2021. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát én egy huszonéves férfinak akkor ajánlom a tizenéves csajokat barátnőnek, ha nem bánják, hogy velük még nem lehet komolyan tervezni, mármint azért a huszonéves párok sokszor már összeköltöznek stb., ezt egy középsulis csajjal még nem teheted meg, plusz az elején még egy szimpla ottalvás is nehézkes lehet, mert a szülők nem biztos, hogy engedik stb. Meg egy középsulis csaj még jó eséllyel nagyon aktív, lehet, hogy minden hétvégén buliba akar járni a haveri körrel, te meg lehet, hogy már inkább csak otthon chilleznél vele, és nem bulikba ugribugriznál, bár ez egyénfüggő, csak ilyen is megeshet.
2021. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
Jól nézz ki? Ki nézzen ki jól?
2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!