Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 25 évesen idős vagyok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen idős vagyok egy 16 éves lány hoz ?

Figyelt kérdés
Jól nézz ki meg minden,kémia van

2021. máj. 2. 19:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
26%

Sokan azt hiszik a srác használja ki a csajt...pedig az ilyen esetek többségében a csaj lesz a lehúzós, amivel nincs baj, valamit valamiért.


De azon ne lepődj meg ha egyik napról a másikra egy korosztályából való fiúval megcsal.


Ha nincs igazam, és valóban "szende szűzzel" van dolgunk, akkor legyél körültekintő, csak akkor feküdj le vele ha készenáll, és tényleg komolyan gondolod vele.


Ellenkező esetben ha a csaj belédzúg és te "kihasználod" nehogy rosszul süljön el, senkinek nincs kedve egy depressziós öngyilkossággal fenyegetőző tinihez.


Haveri társaságból van mindkettőre példa...

2021. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Oldfire ***** válasza:
81%
Éppen ennyi év van a párom és köztem. 30 éve együtt vagyunk. Kérdés?
2021. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromban pár hónapig jártam egy 24 éves sráccal. Nem volt gáz. Nem a korkülönbség miatt lett vége. Hozzáteszem, szexig nem jutottunk el.
2021. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
24%

igen.

nőj fel és keress valakit a korban megfelelő

2021. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
32%
Nem számít a kor. Az számít, hogy érzel iránta. Mit érzel mikor vele vagy és hogy mik a terveitek. Jó előre tudni ki mit akar a másiktól. (Hozzáteszem a párom és köztem 18 év van és 6 éve együtt vagyunk.)
2021. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!