Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szeretkezés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezés?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom hogy hol kezdjem, egyszerűen csak nagyon tanácstalan vagyok. Bocsánat ha kicsit bénán fogom csak tudni megfogalmazni a gondolataimat. 16 éves vagyok a barátom 17 lassan 18. 1 éve és 10 hónapja vagyunk együtt körülbelül. Még sosem feküdtünk le egymással. Beszéltünk már a témáról egy pár hónappal ez előtt. Azt mondta ő már gondolt erre és már szeretné, de nagyon szívesen vár még rám ha szeretném. Úgy érzem már szeretném. Nagyon nagyon szeretem őt, soha nem bíztam még így senkiben és azt hiszem hogy kívánom is. De nagyon félek attól hogy kiábrándulna belőlem, ha meglátna mesztelenül. Nem tudom hogyan magyarázzam el ezt, de ő tipikusan az a srác akiért minden lány oda van az egész iskolájában. Tényleg bármelyik tökéletes lányt megkaphatná. Lehet hogy én vagyok túl kritikus magammal, de én nem tartom magam eléggé jónak hozzá. Sok dolog van a testemen amik miatt bizonytalan vagyok (pl.: striák, kis mellek) Félek ha meglátna így rájönne hogy ő ennél jobbat is kaphat. Tudom hogy most valószínűleg egy buta kis tini lánynak tűnök, de nagyon tanácstalan vagyok.

2021. máj. 6. 23:10
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
37%
Sokkal kiábrándítóbb az, aki húzza-halasztja a dolgot, és nem akar kilépni az ovi nagycsoportos szintből. Ne aggódj, az ilyen nem zavaró, és biztosan látta már mekkorák a melleid.
2021. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy srácnak nyomós indokok kellenének,hogy ne akarjon lefeküdni egy átlagos/szép fiatal lánnyal, ne vonzódjon hozzá. Nem ilyen stria meg ilyesmik. Ráadásul te a barátnője vagy,lassan 2 éve. Semmi,de semmi okod nincs aggódni
2021. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
92%
Az én testem egyáltalán nem tökéletes, sőt a srácoké sem akikkel eddig lefeküdtem, hidd el mindenkinek vannal hibái. Szerelmesek vagytok, ilyen helyzetben az embert meg főleg nem érdeklik az apró hibák, azzal együtt fogja imádni a testedet hidd el. Ne aggódj, ha szeretnél vele lefekudni hajra!
2021. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 b1812567 ***** válasza:
74%

Először is, beszélgess vele arról, milyen gátlásaid, szorongásaid vannak a témában. Valószínűleg neki is vannak. Fontos, hogy fel tudjatok oldódni.

Fiatalkorúak vagytok, de ne legyünk álszentek, szóval kevés(!) alkohol is segíthet oldani a szorongást. Mondjuk egy-egy pohár bor mellett beszélgettek.


A folytatása, hogy a sóvárgó pillantások és - bocsi, vulgáris leszek - dugás közt azért széles skála van a szexben. Szóval lehet apránként ismerkedni egymás testével, nem utolsó sorban a sajátodéval.

Könnyebben megy majd az egymásra hangolódás, és a tökéletlenség elfogadása mindkét oldalon, ha megadjátok az időt az intimitás elmélyülésének.


Aztán úgyis rájön az ember idővel, hogy a szexhez hozzá tartoznak szagok, ízek, testnedvek, hangok, tökéletlenség, kényelmetlen pózok, mozdulatok. Nem kell a tökéletességre várni ebben sem.

2021. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem apránként haladjatok, ha jól értem akkor még a melledet se látta. Szóval azt tanácsolom, hogy elsőnek engedd hogy levegye a pólód. Szépen apránként vegyétek le egymásról a ruhadarabot.
2021. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:
83%
Majdnem két éve együtt vagytok és azóta vár rád és még tovább is várna, ebből következik, hogy nagyon szeret és ilyen miatt nem fog kiábrándulni egyáltalán. Nyugodtan menj bele. Csi álj romantikus környezetet, elsőre mondjuk kevés fénnyel, inkább csak hangulat világítással, aztán majd rájössz, hogy kár volt félned és utána már nem lesz gond
2021. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 SIDLER22 ***** válasza:
54%
Hát én eléggé gyanakodnék azon, hogy hajlandó várni rád holott akármelyik lányt megkaphatná a suliból. Lehet azért képes rád várni mert már meg is kapott párat.
2021. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
17-es! ÉN 100%-IG BÍZOM BENNE!!
2021. máj. 18. 19:32
 19/46 SIDLER22 ***** válasza:
26%
Jó neked...
2021. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggodalmaskodj, ne feszülj be, mert csak rosszabb lesz. Beszélgess erről vele. Egy kapcsolatban fontos a kommunikáció.
2021. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!