Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szeretkezés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezés?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom hogy hol kezdjem, egyszerűen csak nagyon tanácstalan vagyok. Bocsánat ha kicsit bénán fogom csak tudni megfogalmazni a gondolataimat. 16 éves vagyok a barátom 17 lassan 18. 1 éve és 10 hónapja vagyunk együtt körülbelül. Még sosem feküdtünk le egymással. Beszéltünk már a témáról egy pár hónappal ez előtt. Azt mondta ő már gondolt erre és már szeretné, de nagyon szívesen vár még rám ha szeretném. Úgy érzem már szeretném. Nagyon nagyon szeretem őt, soha nem bíztam még így senkiben és azt hiszem hogy kívánom is. De nagyon félek attól hogy kiábrándulna belőlem, ha meglátna mesztelenül. Nem tudom hogyan magyarázzam el ezt, de ő tipikusan az a srác akiért minden lány oda van az egész iskolájában. Tényleg bármelyik tökéletes lányt megkaphatná. Lehet hogy én vagyok túl kritikus magammal, de én nem tartom magam eléggé jónak hozzá. Sok dolog van a testemen amik miatt bizonytalan vagyok (pl.: striák, kis mellek) Félek ha meglátna így rájönne hogy ő ennél jobbat is kaphat. Tudom hogy most valószínűleg egy buta kis tini lánynak tűnök, de nagyon tanácstalan vagyok.

2021. máj. 6. 23:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
11%
28as válaszoló, gratulálok a szüleidnek hogy 15 évesen már ágyba engednek egy fiúval. Aztán ne csodálkozzanak ha 16 évesen megszülöd az unokájukat.
2021. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Ez a csaj nem segit most hogy megoldódott a gondja, más embert leszar.
2021. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
Folyton szid engem 😡😡
2021. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 SIDLER22 ***** válasza:
41%
Nagyon szomoru.
2021. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Én ezt őszintén nem értem. :/
2021. okt. 26. 11:07
 46/46 SIDLER22 ***** válasza:
100%

(Előző vagyok):

Én se. Szarni bele. Csak trollkodik.

2021. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!