Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friendzoneból lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzoneból lehet még kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit fél éve ismerek, mostanában kezdtünk el találkozni, egy suliba járunk. Egy osztálytársa figyelmeztetett, szimpatikus vagyok neki, talik után is jó kedve szokott lenni, de nem akar komoly kapcsolatot (eddig egyáltalán nem volt barátja),szimplán csak nagyon jóba akar lenni velem, és így friendzoneolni akar. Van becsületem, így el is fogok menni, hogy szembesítsen a dologgal ő maga. Később ebből még lehet valami? Esetleg jövőre, vagy a nyáron?

17/F



2021. jún. 6. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Kizárt.
2021. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dolfi01 válasza:
67%

Uhh, hát friendzoneból felépíteni egy kapcsolatot az egyik legnehezebb dolog, persze van esély rá, reményt ne veszítsd el.


Itt egy videó, rápillanthatsz:

[link]

2021. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 pont ma pillantottam bele:)
2021. jún. 6. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Friendzone-bol meg friend sem lesz ugy igazan, nem hogy parkapcsolat.
2021. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, Kérdező, okkal raknak valakit a friendzónába...aki oda bekerül, nos, az soha nem juthat ki.
2021. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
84%
Semmi sem lehetetlen :) ez csak egy pillanatnyi állapot, sosem tudhatod, hogy mit hoz a holnap. De a friend zone okát is próbáld kideríteni, és akkor tudod, merre kell lépned.
2021. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

99% esélytelen.

Azért létezik az az 1% is... ennyi elég neked?

2021. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hát barátom a friendzone egy mély gödör amiből kimászni nehéz. Én is bele voltam esve egy csajba kb. úgy 3 éve, de szépen friendzone-olt. Fél év szenvedés után eldöntöttem, hogy nem fogom pazarolni az időm szovál elkezdtem egyre ritkábban visszairní, késtem vagy kihagytam a bulikat amin ő is ott volt stb. Végül totál leignoráltam. Majd rám írt egy olyan szöveggel, hogy csak most jött rá hogy igazaból bejövök neki és hogy mennyire hiányzom. Mondanom sem kell akkora az érzelmeim már eltüntek mint Petőfi a ködben. A barátnői még kb. 1 hónapig piszkáltak hogy mekkora egy mocsok vagyok. Csak azt tudom mondani, hogy hagyd az egészet a pics@ba és koncentrálj magadra. Ha tényleg egymásnak valók vagytok a sors úgyis összehoz még titeket. 19/F
2021. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!