Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem az fáj? Sziasztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tubu2 kérdése:

Szerelem az fáj? Sziasztok! lenne egy olyan kérdésem hogy normális e az ha annyira szeretem a szerelmemet hogy már fáj? minden nappal jobban szeretem és egyben fáj pedig ő is szeret engem

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg csak akkor kéne fájnia, ha ő nem szeretne téged, nem viszonozzná az érzéseidet.
2021. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Nekem is fájt már a szerelem .... de még mennyire...... pedig tudtam hogy ő is szeret...

Na szoval hát velem us volt ilyen tuléltem mert egyszer hazudott én ezt elmondtam neki hogy megbocsatok de ne legyen 8lyen tobbe erre o pofon vag. En sírok (lany vagyok) o meg bicsass meg meg minden aztán én elszaaladok ott hagytam aztán 2 honap múlva osszejottunk de akkor mar nem fájt

2021. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott fájni fogalmam sincs miért (talán mert akkor fogékonyabbak az érzések), ezért utálok szerelmes lenni.
2021. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, egyre jobban. Konkrétan imádom kívül belül.. De hogy tud fájni???
2021. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 nem tudom... Minden nappal jobban szeretem és ahogy szeretem úgy fáj egyre jobban... és nem tudok rájönni miért lehet bár #3 nak lehet igaza...
2021. jún. 9. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem max akkor szokott fájni talán amikor hiányzik. Ez nem lehet?
2021. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!