Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem vagy hagyjam a dolgot?

Figyelt kérdés
Adott egy srác akivel régen alakultak a dolgok de ez megszakadt egy idő után és pár hónapja ismét elkezdtunk beszélgetni es úgy veszem észre, hogy próbál a közelemben lenni és fizikai kontektusokat kialakitani (megfogja a kezem, bokdos, piszkal, nemrég megolelt) de komolyabban nem próbálkozik be. Néha néha rám ír online is de csak ritkán. Mivel régen volt esélyem így arra gondolok, hogy most is talán lenne de nem tudom igazából.Lenne értelme egyáltalán tornom magam vagy úgyis keres ha akar valamit?

2021. jún. 17. 04:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mi ez a lányos mentalitás. Miért csak a másik keressen? Te miért nem ragadod meg ha akarsz valamit? Nem látunk a lányok fejébe, sokszor azt se tudjuk mit érez, és h kedvel e. Amikor beprobalkozott, mit mondtál neki? Cukiskodtal, nevettel, dicsérted? Adtál legalább egy erős jelzést, h folytassa és kedveled vagy csak felénken néztél és fogalma sincs milehet?
2021. jún. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet még esélyed, de beszélgess vele többet, hogy biztos lehess ebben.
2021. jún. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es keresem én is csak legutóbb szerintem azzal rontottam el, hogy túlságosan akartam és kerestem ezért inkább szeretném most várni kicsit, hogy tényleg kideruljon erdeklem-e. Kerec perec megmondtam neki hogy tetszik egy ideje legutóbb és elég nehezen leplezem szóval szerintem tudhatja.Es igen cukiskodtam, nevettem dicsértem :DD Azt nem tudom, hogy ő most a baratsagunkat próbálja helyrehozni vagy tényleg érdeklődik irántam.
2021. jún. 17. 12:16
 4/5 Senior Séf ***** válasza:

Mondd meg nekem, öreg csókának, szerinted miért akar a közeledben lenni? Miért akar fizikai kontaktust, miért bökdös, miért ölelget? Szerinted a pireneusi kőszáli kecskék krónikus hólyaghurutjáról akar veled eszmét cserélni?

Persze, hogy van esélyed! De vedd figyelembe, hogy ő is éppoly kétségek között vergődik, mint te. Ugyanúgy nem tud a te viselkedéseden elmenni, ahogy te sem az övén. Ugyanúgy nem tudja, mit akarsz (akarsz-e egyáltalán valamit?), mint te. és ugyanúgy fél a pofára eséstől, mint te.

2021. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is akar tőled valamit csak nem biztos abban, hogy ez kölcsönös.
2021. jún. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!