Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esélyem, vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal Januárban, szépen alakult minden, aztán tulajdonképpen elrontottam mindent. Nem beszéltünk hónapokig. Ma megint találkoztunk és együtt leszünk egy táborban 1 hétig.

Bennem megint előjöttek az érzelmek... De úgy érzem benne már nem.

Mitévő legyek?



2020. aug. 19. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel, mindenkinek jár egy második esély, a csajt nem írtad hogy ellenségesen viselkedik veled. egy hét alatt teljesen újrahangolódhattok. Viszont most már sokkal kevésbé nyomulj rá, inkább figyeld meg hogy mennyira hajlik rá ő is.
2020. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!