Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szabaduljak ettől az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak ettől az abszurd félelemtől?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és egy igen fura problémám van.

Van egy 15 éves húgom aki kicsivel több mint 2 évvel fiatalabb nálam.

Már többször megesett hogy egyedül vagy akár a baráti társasággal szóváltásba kerültünk lányokkal. Vagy 3 alkalom volt mikor egy lányhoz 3-4 óra alatt szép lassan közelebb kerültünk egymáshoz volt hogy csókig is eljutott.

Viszont mikor oda kerül a téma hogy hány éves (16-18 nak néz ki) majd elmondja hogy 15 megkérdezem a pontos dátumot és 1 hónappal fiatalabb a húgomnál egyszerűen felfordul a gyomrom megbánom szomorú leszek és a beszélgetést is ha tehetem megszakítom miközben külső szemmel nézve egy 17 éves fiú és egy 15 éves lány kapcsolata nem tűnik olyan extrémnek.

De előttem nőtt fel a tesóm aki mindig a kicsilány volt akit védeni kell és nem bírom elképzelni hogy egy vele egykorúval kapcsolatot vagy bármit létesítsek mert csak az jut eszembe hogy akár a tesom is lehetne akivel nem is olyan régen még az oviban játszottunk amikor én már első osztályos voltam.

A 18 éves haverjaim meg folyton olyat mondanak hogy a 14 éves még “belefér” nekem meg ez egyszerűen nonsense

2 éve kezdődött kb akkor ő 13 volt szerintem úgy érthető de azt hittem ez az egész mára elmúlik.

Vajon meddig tarthat még ez?



2021. aug. 14. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Akkor keress magadnak 20 év körüli lányokat 🤷‍♂️
2021. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell ettől megszabadulnod. Ez nem "félelem", normális hogy így érzel. Talán majd később elmúlik.
2021. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha kedveled a lányt, nem kell szakítanotok, csak tudd, hogy hol a józan határ. Aztán majd eldől...

Ffi.

2021. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Végérvényesen egy félelemtől úgy lehet megszabadulni, ha leküzdjük. Vágj bele egy kapcsolatba egy ilyen korú lánnyal, meglátod senki nem fog betegnek nézni, nem lesz benne semmi kellemetlen ő számára, így te is felszabadult lehetsz.

Még annyit, hogy ezt most játszd el, ne 37 évesen jusson majd eszedbe, hogy hmmm nekem kimaradtak a 14-15 körüli csajok.

2021. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!