Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán bukás:...

Forgalmi vizsgán bukás: milyen abszurd indokok miatt történhet?

Figyelt kérdés

Történ már valakivel olyan, hogy valami nagyon nagy "hülyeség" miatt húzták meg, vagy valami olyan manőver/szituáció miatt amivel semmi szabályt nem szegett egyébként és senkit nem is veszélyeztetett?

Mik fordulhatnak elő, amik miatt hülyeség buktatni?



2021. aug. 4. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem, ezt csak azok híresztelik, akik nem hajlandóak belátni, hogy hibáztak.
2021. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Engem azért buktattak meg, mert a vizsgabiztos meghallotta a nevem és rájött hogy utálja a vezetéknevemmel rendelkező embereket. Nyíltan kijelentette hogy nem fog átengedni és így is lett. Nem rontottam el semmit.
2021. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Forgalmi vizsgán nagyon sok apróság lehet, ami belefér a "közlekedési szabályt sértett" kategóriaba, ami azonnali bukást jelent.

Pl nem véletlenül tanácsolják, hogy a vizsgázó kapcsolja ki a mobiltelefont a vizsgán... ha csörög, és a vizsgázó menet közben "megnézi ki az", meg is bukott.

Indulás előtti guruló fékpróba elmulasztása - abszurd? Bukás.

Zöld-sárga-piros lámpaváltás -néhány másodperc a különbség, hogy lassítani, vagy gyorsítani kell, és bizonytalan, hogy a vizsgabiztos azt hogy bírálja el.

Váratlan forgalmi helyzeteket (pl részleges útlezárás) egyedül tudni kell megoldani, megállás-várakozás feladat végrehajtásánál beállni az út szélén álló autók közé - biztos, hogy azok nem szabálytalanul állnak ott?

Kijelölt gyalogos átkelőhely előtt akar biciklist megelőzni, vagy akár elhaladni mellette, vagy a megállóban álló villamos előtt zebra van, de ott nem jön gyalogos, és nem megállni (kijelölt gyalogos átkelőhely előtt álló jármű mellett megállás nélkül tovább hajtani tilos).

Lehetne még sorolni, nagyon sok szabálysértés fordulhat elő, amit a tanuló lehet észre sem vesz, pedig koncentrál, vagy szerencséje nincs.

Forgalmi vizsgán pl a piros+kiegészítő zöld jelzés mindig adrenalin növelő.

2021. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Sávváltásnál indexelés után, az egyébként bőven messze lévő, még a sávváltás előtt villantó autónak túl nagyot kellett fékeznie...
2021. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Engem azért buktattak meg, mert belementem egy kátyúba... Kettes voltam, lepontozhattok, de igaz az hogy csak azért buktam meg mert nem voltam szimpatikus.
2021. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem kotod be magad automatikus buko
2021. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármiért buktathat. Engem egyszer azért, mert szerinte érintettem a bal kerékkel a záróvonalat. Szerintem meg nem érintettem de közel mentem hozzá, mert kátyút kerültem ki.
2021. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!