Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ilyen plátói szerelem nagyon sokaknál van és ez szerintem az egyik legnyomasztóbb lelki érzés. Nálam is jelen van és úgy érzem ez mindig meg fog bennem maradni akármi is lesz. Ugye ez egy beteljesületlen, viszonzatlan szerelemről szól. A legtöbb ember átél ilyet az életében, és ha nagyon komolyan mély akkor annak mindig lesz nyoma a továbbiakban is. Sokan elsőre inkább hírességre gondolnak a témát illetően, de ez nem csak híres ember iránt alakulhat ki, ugyanúgy egy nagyon is közeli személy iránt is. Mint ahogy az én esetemben. Egy közeli életnagyságú fiúról szól, elejében alakultak a dolgok aztán nem. Mindig jött valami akadály, meghátrált, visszalépett, távolságtartó lett hirtelen és sosem teljesedtek ki a dolgok köztünk. Közben én már az első perctől komolyan akartam mindent, elkezdtem érezni, egy idő után felismertem és magamnak is bevallottam hogy bizony én szerelmes lettem, ami egyre csak mélyebb lett és már szabadulni se tudok az érzéstől, elképesztő nyomott hagyott bennem. Tudom hogy nem fog változni de azért mindig próbálok másra koncentrálni és remélem majd idővel jobb lesz és felváltja valami hasonló. Szóval részemről teljes mértékben megvolt a szerelem a fiú iránt, de ő ezt hiába sokszor nagyon úgy tűnt, nem viszonozta, nem érdekeltem eléggé mint ahogy ő engem. Hiába vártam azt hogy összejöjjön, nem teljesült be ez a szerelem.

Az érdekelne, hogy kinél volt/van ilyen, hogy plátói szerelmet éreztek valaki iránt (nem híresség)? Meséljétek el a ti sztoritok, kíváncsi vagyok.

Lányok válaszát várom akik hasonlóan vannak ezzel.

19/l



2021. aug. 28. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3-3,5 évig voltam szerelmes egy fiúba.Az egész életem tőle függött.Próbáltam neki megfelelni és mikor eltűnt az életemből ugy ereztem hogy nem tettem semmit azert hogy viszont szeressen.Minden érzelmet és életkedvet kiölt belőlem.Nem érzek semmilyen kötődést és szeretet senki felé.Őrűlt voltam szerelmesen és mindig rosszul döntöttem,de inkább lennék megint őrűlt minthogy ezt az ürességet érezzem.

(L)

2021. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem inkább csak tetszett egy fiú. Pár hónapig. De másik suliba ment. Nem tudom biztosan, de azt hallottam van barátnője. Szintén a suliban volt egy lány akivel meglehet, hogy nem csak barátok. (Ha érdekel bővebben is leírhatom, hogy miből gondolom). Persze lehet nem ismerem a barátnőjét. Talán tetszettem neki. Nem tudom, mert valahogy más nekem mint az összes többi fiú. (Ezt is leírhatom bővebben). Valószínű, csak beképzeltem. A lány is elment a suliból. Nem ugyanabba mentek. Ezek után próbálom elfelejteni. Eddig egész jól haladok. Már nem gondolok erre annyit.
2021. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Volt egy lány, akit egyszer megpillantottam instagramon. Átlagosnak tűnt, de idővel egyre többször látogattam fel a profiljára. A végén már nagyon tetszett, közel is laktunk egymáshoz, ezért azt gondoltam, hogy ráírok, de mindig a küldés gomb lenyomása előtt gondoltam meg magam. 2 évig szenvedtem tőle, utána viszont megismertem egy nagyon kedves lányt, aki ki tudott ebből zökkenteni. Azóta a csajt le is tiltottam, hogy még véletlenül se essek vissza ebben a csapdába.
2021. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én az egyik lány barátommal vagyok így. 3 éve szerelmes vagyok belé, de ő tényleg csak barátként tekint rám.:(
2021. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én a munkatársamba bolondultam bele, de szerencsére elmúlt, azután hogy elment a munkahelyről. És mégcsak véletlenül sem akarok újra belefutni, se élőben, se online felületen.Szar, amikor olyan férfi után epekedsz, aki nagy ívben tesz rád.
2021. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Találkoztunk, nagyon sokáig ölelt(ük egymást), szinte órákig, mintha a barátnője lettem volna, aznap egy alkoholos italt is hozott, amin piros szívek voltak, így az alkohol is tette a hatását, ölelés után ment volna tovább, de én még időben megálltam, mert amúgy van egy barátom, akivel bár nem működnek olyan jól a dolgok, de akkor sem engedhettem meg azt a fajta közeledést a fenti ember részéről. Ezután viszont nem kellett fél nap sem, megszerettem, napi 30 órát rá gondolok, teljesen kitölti az agyam üres részeit, néha-néha beszélgetni próbálok vele face-n, de ritkán ír vissza, de mikor visszaír, akkor meg kedves. Azóta se tudom hova tenni a közeledését, hiányzik, szeretném megölelni, ezt egy postai levélben is közöltem vele, csak nem ilyen nyersen. Szeretném elfelejteni, mert nem tudom feldolgozni sem a történteket. Már évek óta ismerjük egymást, szerencsére nem köt hozzá semmi (munkahely, oktatás), de valami miatt irtó nagy fájdalmat okoz bennem, nem tudom elfelejteni.:'(
2021. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, egyébként külsőmet állandóan dicsérgette, sőt még az is kicsúszott a száján, hogy szeretlek, mint amikor az ember nem iszik 1 hónapja vizet és kap 2 cl-t.
2021. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!