Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mentem gimibe. Sulin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mentem gimibe. Sulin kívül már találkozgatott az osztály. Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy fiú, aki bejön nekem. Nagyon intelligens és okos. Mellesleg helyes is. Nagyon szívesen barátkoznék vele. Ha nem is párkapcsolat, de szívesen lennék a barátja. Hogyan tudnék témát találni vele? Vagy úgymond

közeledni hozzá? Segítsetek légyszi!

Lány vagyok egyébként



2021. szept. 2. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Ne rohanj! Lesz időd megismerni. Ha már kicsit ismered, akkor fogsz találni témát, amiről beszélhettek.

Vagy nem, de akkor nincs miről beszélnetek. :)

2021. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Itt a suli, rengeteg lehetőség tárul eléd. Kérj tőle segítséget egy háziban, kérdezz tőle dolgokat. Ezek csak elindítják a beszélgetést, de ha jól megy minden, akkor tovább tudtok beszélgetni.
2021. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Vár egy kicsit, míg nehezebb lesz a tananyag és akkor menj oda hozzá segítséget kérni, mert "nem értem a matekot" vagy valami hasonló, nem kell igaznak lennie. Ez jó nyitása lehet egy beszélgetésnek.
2021. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van, hiszen 5 évig leszünk együtt. Kéttanynelvű osztály. Köszi szépen? <3
2021. szept. 2. 22:25
 5/34 anonim válasza:
10%
Házi nyúlra nem lövünk, majd aztán naponta nézheted a fejét szakítás után :D
2021. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az én döntésem. Szakítás után meg majd akkor nézem a fejét. Majd ezt a ,,programot” olyan 1-2 év múlva próbálom ekezdeni. Addig barátkozni szeretnék vele. Ha szakítunk, akkor barátságosan és akkor nyugodtan nézhetjük egymás fejét
2021. szept. 3. 14:46
 7/34 anonim ***** válasza:
13%
Osztalytarssal ne kavarj, cimeres luzerseg. Van még 70-80 ezer vele egyidos fiu, azokbol válogass, mert ebbol csak szivas lesz. Eletemben nem beszeltem olyan emberrel aki ne banta volna meg a házi nyulra vadaszatot.
2021. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

#6!


Sem egy kapcsolatot, sem egy szakítást nem lehet úgy előre eltervezni, ahogy gondolod. De mindezek ellenére hülyeség lenne lemondanod a dologról, mert félsz az esetleges negatív forgatókönyvektől.

2021. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
34%
Pontozz csak le, de majd pár év múlva ne írd ki sírva a kérdést ide hogy "Szakítottam az osztálytársammal és nagyon fáj minden nap őt látni, mit tegyek?"
2021. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

Az első napok a legtöbb embernek ilyenek. Nekem is volt egy-két srác anno aki tetszett középsuli 9.-ben az osztályból, aztán ahogy kezdte megismerni egymást az osztály olyan volt mintha egy szép nagy család lennénk. Onnantól kb úgy néztem a fiú csapatra, mint egy nagy kupac óvodásra :D persze szerettem őket, de pár hónap múlva már fogtam a fejem, hogy te jó ég, hogyan is gondolhattam, hogy tetszik bármelyik is.


De évfolyamról volt akik osztálytársként jöttek össze és azóta is együtt vannak ami idestova 13 évet jelent, szóval ellenpélda is mindig van.


Mindenképp a kivárásra menj rá, ahogyan írtad is, és ha tényleg még egy fél év múlva is úgy gondolod/érzed ahogyan most, -és persze ez kölcsönös is - akkor nyugodtan.

2021. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!