Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy többet érzek barátságnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, ami már lassan 2 éve nyomja a szívemet. Beleszerettem az egyik barátomba és nem tudom mit kezdjek ezzel. Egyrészt szeretném elmondani neki, de félek, hogy ezzel tönkreteszek mindent és ha ő nem viszonozza az érzéseimet, akkor elveszítem még mint barátot is. Nagyon szeretek vele beszélgetni, mert bízom benne, ezáltal pedig olyan dolgokat is megosztok vele, amit mással nem. Már az is boldogsággal tőlt el, ha csak mellette vagyok és érzem az íllatát.

Szerintetek elmondjam neki, hogy ő már számomra nem csak egy barát?

Ha igen, akkor tudnátok pár tanácsot adni, hogy hogyan?


Üdvözlettel:

Egy 17 éves lány



2021. okt. 2. 14:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is mondd el neki őszintén, amit érzel.
2021. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

#1essel vagyok

Szerintem is ha erős a barátságotok, akkor nyugodtan próbáld meg, ha nem sikerül ajáld fel hogy csak barátok maradjatok újra. Ha bem annyira erős, akkor lehetséges kis káosz/katasztrófa lenne belőle, szóval akkor én inkább hagynám. De viszont akkor lemondanék róla.

2021. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
80%
Történetem full hasonló. Egyik jó barátom tetszett meg még 8.-ban. Nagyon sokáig tetszett de mindig vártam hátha történik valami. 9.-ben elhívtam őt egy "baráti találkozóra" és elmondtam neki ott helyben hogy amúgy bejön meg ez van. Ő akkor nemet mondott de nem mondott semmit miért. Én meg nem szóltam hozzá és úgy is karantén volt, nem volt okom kibékülni(tudom nem az ő hibája hogy nemet mondott). Most év elején viszont kibékültünk és újra jóban vagyunk. Nagyon örülök mert egy jó barátság volt. Egy hete már azt is megbeszéltük mi volt az oka. Kiderült én is tetszettem neki de megijedt mi lesz ha elrontjuk ezzel a kapcsolatunkat és 12. bámulhatjuk egymás pofáját. Úgyhogy szerintem ne félj cselekedni nekem próba szer ncse volt hogy mi lesz belőle de végülis nem lett rosszabb és rengeteget tanultam is ilyen téren. Mond el neki hajrááá!
2021. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
70%
Apropó 16/F
2021. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Talán ő azért nem nyit feléd szexuális téren, mert szeretné megtartani a barátságotokat. Viszont az őszinteség egy barátság alapja, szóval mondd el. Bármi is lesz a vége, ha csak raktározod a dolgot, akkor nő a feszültséged, és az fogja kinyírni a viszonyotokat.
2021. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. okt. 27. 18:51
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Elmondtad végül? :)
2021. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még gyűjtöm a bátorságot, de mindenképp el fogom neki mondani. Megérdemli az igazságot és én sem akarom magam tovább kínozni.
2021. nov. 10. 20:56
 19/25 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező!


Ilyen már nekem is volt.

Most a 3/18-hoz csatlakozom.

Már jó régen volt, de valóság volt: Megismerkedtem egy lánnyal, egész nyáron sétálgattunk, közös programokat szerveztünk, elmentünk kirándulni a Bakonyba kettesben, stb. Eddig nem is volt semmi hiba. Tök jó barátság akakult ki köztünk.

Aztán az ősszel - pontosan októberben egy hosszú szombat délutáni séta alkalmával- szóba hoztam, próbáltam puhatolózni, hogy hogy állnak a dolgok, sőt virágcsokrot is vittem a születésnapjára. Ettől mintha lefagyott volna és szinte kínossá vált a feszültség köztünk. Ekkor kimondta azt, ami nagyon nem hiányzott."Most egy darabig ne találkozzunk, cssk levelezzünk. De érezhető volt, hogy egy láthatatlan fal leereszkedett közénk. Na, ekkor a szép barátságnak vége lett. Innentől kezdve nem találkoztunk többet.


Hát igen. Sajnos, ez is előfordulhat, hogy még a barátság is megszakad, s tovább nincs.

Nem akarlak ijesztegetni, de egy ilyen opcióra is fel kell készülni.

2021. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
34%
1 üveg tabisbór után.
2021. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!