Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy többet érzek barátságnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, ami már lassan 2 éve nyomja a szívemet. Beleszerettem az egyik barátomba és nem tudom mit kezdjek ezzel. Egyrészt szeretném elmondani neki, de félek, hogy ezzel tönkreteszek mindent és ha ő nem viszonozza az érzéseimet, akkor elveszítem még mint barátot is. Nagyon szeretek vele beszélgetni, mert bízom benne, ezáltal pedig olyan dolgokat is megosztok vele, amit mással nem. Már az is boldogsággal tőlt el, ha csak mellette vagyok és érzem az íllatát.

Szerintetek elmondjam neki, hogy ő már számomra nem csak egy barát?

Ha igen, akkor tudnátok pár tanácsot adni, hogy hogyan?


Üdvözlettel:

Egy 17 éves lány



2021. okt. 2. 14:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle?
2021. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy az talán jó ötlet lenne valami olyasmit kérdezni, nyilván kedvesebben, hogy ő érez -e valamit irántad, mert ha azt mondja nem, akkor így meg tudod oldani a problémát, csak valahogy mashogy közelíts rá, mert így úgy fogja érezni, hogy rátámadtál

Am nem tudom mi történt végül, mi lett?

2022. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki.Ha nem tetszel neki max. vége a barátságotoknak.
2022. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem eltűnt :((
2022. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!