Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik egy lány és én is neki de az ő szülei nem engedik neki hogy barátja legyen? A lány 14l én 16f

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Titokban tudtok találkozni szerintem, ha lebuktok akkor van csak cumi.
2021. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintemis ezt tegyétek. Ha nem kérdeznek rá a dologra a szülők, és nem mondod elnekik akkor nem hazudsz.
2021. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

a szülei jól teszik, hogy nem engedik.

keressél egy másik 16 évest, miért egy kislánnyal kezdesz?

ti meg ne biztassátok titkos kapcsolatra, ha a lány nem jól védekezik, teherbe is eshet.

kérdező, hajlandó lennél 2 évig várni, amíg először szexel veled, vagy mindenképp dugni akarsz egy általános iskolással már most?

hagyd őt békén.

ha az én lányommal próbálnád ezt csinálni, kifejezett szülői kérésem ellenére, feljelentenélek zaklatás miatt.

2021. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
#3 te melyik bolygóról jöttél? 🤷🏼‍♂️
2021. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

4

úgy gondolom, a lány szülei felelősségteljes és körültekintő döntést hoztak, egyelőre ők döntenek ebben, lévén kiskorú gyermekről van szó.


a nem az nem, ezt kéne megtanulni.


annak a lánynak most a suli legyen az első, ne egy 16 évessel szórakozzon.


kár, hogy itt mindenki inkább deviáns viselkedésre biztat, kijátszani a szülőket, és belevinni a 14 évest akármibe, titokban...

2021. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Én a lány helyében megpróbálnék beszélni a szülőkkel, hogy nekem fontos a srác és szeretnék vele találkozni. Mondjuk először kiharcolni heti egy alkalmat. Illetve az is egy opció, hogy elmegy a srác a lányhoz és bemutatkozik a szülőknek, ha ennyire régimódiak lehet, hogy ez bejönne nekik.
2021. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

a lány egy nap még megköszöni ezt a szülőknek.

most inkább angolórára járjon, ne fiúval.


egyszerűen 14 évesen nem ennek van itt az ideje.

a kérdező meg sunyi, nem válaszolt arra, h. várna-e pár évet, amíg szexre kerülhet a sor.

nyilván nem, és menne az a szöveg,ha szeretsz, megteszed, bébi.

és ez is titokban, fű alatt menne, mint az egész kapcsolatuk.

2021. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
7 nyugodj már le. A 21. században élünk, és ez a két év még nem olyan nagy korkülönbség. Törvénybe se ütköznek, ha megtiltják nekik a találkozást úgy is meg tudják oldani ha akarják. Egyébként abban semmi rossz sincs, hogy két tinédzser szereti egymást, közös programokat szerveznek stb. Ki lehet kötni, hogy nem aludhatnak együtt, de mint írtam, ha akarják úgyis megoldják a szülők háta mögött. Te is azt tiltod meg a gyerekednek amit csak akarsz, de ne csodálkozz majd ha lázadni fog vagy a hátad mögött csinál dolgokat, titkolózik, nem mondja el neked a dolgait. Lehet így is gyereket nevelni.
2021. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

8


az értékrended azért szépen kiviláglik a válaszaidból.


a csalás, mások átverése árán is elérni, amit akarsz,a sunyiság, a titkolózás, a tilosban járás...


2 év a lány perspektívájából nézve meg jelentékeny, hiszen a kérdező nem a bélyeggyűjteményét akarja megmutatni neki, hanem megfektetni...



ez a kislány vélhetőleg még szűz, és nem hiszem, h. nyolcadikos ballagás és gimis felvételi előtt az lenne a legjobb, ha lekötné magát egy kapcsolatban, szexelne, fogamzásgátlót szedne, hiszen a gumival történhetnek balesetek, meg az amúgy is túlzsúfolt napjaiban még randikat és pásztorórákat próbálna belegyömöszölni...


a szülők esze a helyén van, és egészen komolyan mondom, ha ez a kispöcs bepróbálkozna újra, én feljelenteném.

2021. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
98%

#9 😂😂😂

És mit mondanál a rendőrségnek? "Összejött a lányommal, zárják börtönbe!"

xD Hagyjatok, kiégtem

2021. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!