Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párom vissza utasította a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vissza utasította a velem töltendő szilvesztert. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt az év vége.

Én egy 16 éves lány vagyok, a párom egy 20 éves férfi. (Egyikünk családját sem zavarja a korkülönbség. 4 év nem a világvége)

Fel ajánlottam a napokban a páromnak, hogy menjünk el Sárvárra "limitált" éjjeli fürdőbe. Mivel már korán (hajnali 1-kor vége lenne) ezért nem szeretném, ha éjjel vezetne, szóval egy szobát is kéne foglalni.

Ez eddig mind szép és jó, ám a barátom, vissza utasított, mert neki a szilveszter mindig is a buliról, haverokról, ivásról szólt.

Heti 1x találkozunk csupán, így még az sem lehet, hogy túlságosan is sok időt töltötünk együtt.


Ez jelent valamit, vagy csak szimplán felnőtt férfi és szeretné élni a saját életet?



2021. okt. 31. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak annyit jelent hogy nem érett annyira,hogy értékeljen egy romantikus estét a szerelemével!🤷🏼‍♀️
2021. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Jó nagy barom volt szerintem, bulizni bármikor lehet, de az ilyen pillanatok ritkák...férfiként mondom hogy biztos a te verziód választanám.
2021. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Jó hülye az urad,a te elképzelésed ezerszer jobb.
2021. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 October15 ***** válasza:
20%

20 éves férfi.... XD Oh egyem meg ez annyira cuki volt. :) Ok ezt az egy okot megértem amikor egy huszon x éves csávó ráhajt egy tizen 16-17 éves csajra, tényleg vannak ilyen nagyon naiv de cuki megmozdulásaik. :D

Aranyos csak hát hülyeség.


Maga a program: őőő november van... 2 hónap pls. :D Mivel neki oké 20 évesen egy 16 évessel járni ezért nyilván ő nem károghat miatta de: gyakorlatilag meghívattad magad Sárvárra, ha jól értem.


Ha amúgy nem te hoztad fel, hogy mit csináljatok szilveszterkor akkor legit ezt így betolni, egyéb esetben picit wtf.


Más részről ha már megtetted akkor yep értelmesebb dolog mint a "változatosság kedvéért" december 31-én is bebszni.


Nem hiszem, hogy túlságosan sok mögöttes jelentése lenne, ha csak az nem hogy jobban leköti a bebaszás mint a barátnője. [Ami mondjuk azért valahol fura.]

2021. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Én megértem a pasidat, a szilveszter nálam is a társasági bulizásról szól. A szerelmeddel bármikor el lehet menni romantikus hétvégére, a szilveszteri bulit kár emiatt kihagyni.
2021. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Hamarosan itt a vége...
2021. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
27%
És egy 16 éves gyereklányt, ha a pasid nem valami menő/pénzes srác, akkor beengednek egy piálós helyre szerinted?
2021. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy gond lenne. Én lányként írom, hogy nem tölteném az év utolsó napját egy fürdőben.

Egyszerűen más programot képzeltek el, ennyi. Egy kapcsolatban néha vannak ilyenek.

2021. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem értékel annyira, hogy veled töltsön el egy rendhagyó estét,így folytatja a megszokott dolgát ilyen esetekben
2021. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
17%
De mit és hol lehet szórakozni egy 18 alattival? Bulihelyre be sem mehetsz.
2021. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!