Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párom vissza utasította a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vissza utasította a velem töltendő szilvesztert. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Hamarosan itt az év vége.

Én egy 16 éves lány vagyok, a párom egy 20 éves férfi. (Egyikünk családját sem zavarja a korkülönbség. 4 év nem a világvége)

Fel ajánlottam a napokban a páromnak, hogy menjünk el Sárvárra "limitált" éjjeli fürdőbe. Mivel már korán (hajnali 1-kor vége lenne) ezért nem szeretném, ha éjjel vezetne, szóval egy szobát is kéne foglalni.

Ez eddig mind szép és jó, ám a barátom, vissza utasított, mert neki a szilveszter mindig is a buliról, haverokról, ivásról szólt.

Heti 1x találkozunk csupán, így még az sem lehet, hogy túlságosan is sok időt töltötünk együtt.


Ez jelent valamit, vagy csak szimplán felnőtt férfi és szeretné élni a saját életet?



2021. okt. 31. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nem akar menni a fürdőbe, hanem az, hogy nem veled akar lenni szilveszterkor. Téged mért nem visz magával a buliba?
2021. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

(*visszautasított)

Lehet, hogy a program nem tetszik neki. Kérdezz rá, hogy esetleg ezzel van-e a baj. Ha viszont tényleg a barátaival akar lenni, akkor szerintem hagyd. Találkoztok majd máskor, biztos ez egy fontos alkalom neki.:)

2021. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

Hát én lány vagyok, de én is inkább egy nagyobb baráti társasággal mennék bulizni szilveszterkor, mint kettesben a barátommal egy fürdőbe.

Szállodába, fürdőbe bármikor mehetünk, de a szilveszter szerintem sem erről szól.

Viszont nem értem, hogy vinne-e magával a buliba, vagy sem? Mert ezt nem írtad. Nekem egyértelmű lenne, hogy a párommal együtt mennék.

2021. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
A szilveszter nekem is olyan hogy inkább bulizom át magam haverokkal a jövő évbe mint hogy romantikázzak. Persze annak is megvan a varázsa de kinek mi.
2021. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
32%
mióta vagytok együtt? a heti egy tali ottalvós vagy csak délutáni kaja/mozi/séta?
2021. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!