Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szeretem, de ő már úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem, de ő már úgymond "tovább lépett", akkor hogyan szerezzem vissza?!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban voltunk, de nagyon jól elvoltunk. Csak kicsit sokat kezdtünk el veszekedni és nem tetszett neki. De legalább szeretett, és úgy szakított...


Tutira lenne esélyem még nála, sőt látom is rajta, hogy akarja még velem folytatni.

Ő 18/lány, és én 2 évvel idősebb vagyok.



2021. nov. 7. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Tavkapcsolat = nem kapcsolat. Jonnek majd a lepontozok, de hat a valosag bizony nem habos-babos matinemusor.
2021. nov. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. Továbblépett. Teac multja vagy, az új pasija a jövő!


És ideje elnne végre valahára megtanulni : A távkapcsolat NEM kapcsolat!


Ha lenne is esélyed nála, ez a kapcsolat vaalmiért nem működött (na vajon.... amugy is tavkapcsolat és az sztem sosem mukodik :D )


Na szoval, ami a multban probléma volt par honap utan legkésobb ujra probléma lesz. Hagyd békén szegény lányt és keress vmi masik csajt, lehetőleg kerüld a távkapcsolatokat. Webkamera szex sem szex ha erted mire gondolok! Lépj tovább Kistöki, legyen tartásod, azért mert kidobtak, mint egy kopott rézkilincset, még maradjon meg a tartásod , nem kell lemenni kiskutyába, nem kell, hogy visszakönyörögd magad! Hidd el, van még tőle szebb , okosabb lány! Csajozgassál! Lépj tovább te is Kistöki! Férfiatlan ez a pincsikutyaba lemész dolog. Lapátra tettek , akkor ez ilyen. Jön masik csaj, ez meg ennyi!

2021. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Okés, thx Kistöki😂.


Meg a #1-esnek is köszi.

2021. nov. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!