Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Röviden akarok fogalmazni, én a srác 18, ő 16. 1 éve és pár napja vagyunk együtt de mostanában mindig összeveszünk (kb. az utóbbi 2-3 hónapban) és a kapcsolat csak lefele süllyed ezzel egyenesen arányosan az érdeklődésem is iránta, mióta járunk sosem beszéltem mással sosem csaltam meg. Viszont kezdd olyan szinten megszokott lenni a kapcsolat hogy úgyérzem nem szeretem csak a régi emlékekbe kapaszkodok amiket vele szereztem. :( Bár nagyon sokat gondolok rá és imádom a belsőjét,külsejét mindenét de valamiben mégsem passzolunk sajnos. Tudom ha vége lenne nem találnék nála jobbat meg egy jó ideig nem is tervezném. Eddig sose érdekelt más lány de most már picit jobban megnézek 1-1 csajt míg eddig hidegen hagytak. Úgy sajnálnám ha egyedül maradna, főleg mert ragaszkodik hozzám nagyon. Sajnos nem tudom becsülni de nem tudom miért lehet ez. Általában akkor imádom ha tényleg jó minden de az nagyon ritka és mint most is: mikot rossz, akkor nagyon nincs kedvem ehhez és inkább lennék egyedül. Szerintetek mi legyen? Volt veletek hasonló? Eltűnhet ez a semleges érzés idővel?

2021. nov. 17. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Min mennek a veszekedések? Nem valószínű hogy ez megoldódik már, de ha mindketten jobbá akarjátok tenni és még próbálkozni, akkor az az első lépés hogy azokat minél inkább csökkenteni kell. Szóval az első döntés rögtön az, hogy akarjátok-e ezt még erőltetni, őszintén válaszolva magadnak.


Én azt érzem rajtad hogy te már továbblépnél, csak a bűntudat és a sajnálat miatt vagy vele. Arról nem tehetsz ha már nem olyanok az érzelmeid felé amik egykor voltak. Tinik vagytok, sok minden fog még veletek történni. Mindkettőtöknek ártasz csak azzal, ha úgy vagytok egymás mellett, hogy már rég nem kéne.

2021. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűsíthető, hogy kezd kihülni a szerelem. Ettől függetlenül nem szereted őt kevésbé, csak a kezdeti fellángolás tartott eddig. Szerintem addig van értelme együtt lennetel, ameddig boldogok vagytok egymással. A veszekedés minden kapcsolatban ott van, de ha ezen felül boldogok vagytok, akkor felesleges a szakításon agyalni. Illetve csinálhattok olyan dolgokat, amiket régen is, hátha ez ismét belobbantja a tüzet.:)
2021. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Csináljatok új programokat. Olyanokat, amik izgalmasak, és mindketten szeretnétek.
2021. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Sajnos új programokat nem nagyon tudunk csinálni mert a szülei nagyon szigorúak így elég ritkán engedik bárhová (de főleg velem nem) és nem is voltak hajlandóak megismerni engem, pedig nem tettem ellenük rosszat. :/ Sose aludtunk ott egymásnal, őt nem engednék el hozzám, engem meg nem engednének oda a szülei, betegesen szigorúak kb. félóránként felhívják ha velem van, de barátnőkkel elengedik. Gyakran kellett hazudnia is hogy barátnőkkel van miközben velem volt. Szóval ezek az apróságok is olyan bosszantóak hogy csak eltaszít minket egymástól, valószínű a szülők a sz#x miatt nem engedik hogy velem legyen, bár nem tudják de már megtörtént. Néha azért összetudtunk szökni. :) Sajnos velük nem lehet megbeszélni semmit. A program általában úgyanaz hogy kiülünk a városba valahova, (ráadásul nem is egy városba lakunk) vagy kutyát sétáltatunk, ritkán buliztunk együtt de azok nagyon jók voltak csak nem engednék neki csak félévente 1x kb. pedig jó tanuló. :/
2021. nov. 17. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szitu, de erről ő mit tehet? A szüleit is megértem valahol. Ha szereted, kibírjátok még azt az 1-2 évet, amíg idősebb lesz és a szülei is megenyhülnek.
2021. nov. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a rószaszín köd es elkezdtétek észrevenni egymás hibáit. Természetes.
2021. nov. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szülőket sosem értettem.. Jó egy kis szigor, de nem ennyi.

Lehet, hogy a szüleihez kéne közel férkőznöd. Talán, ha látják, hogy őket is megakarod ismerni, engedékenyebbek lesznek. Csak légy kitartó.

Illetve min veszekedtek?

2021. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5/7 - hez csatlakozom. Valóban nehéz helyzet, valóban a lány nem tehet róla. Próbáld kicsit megérteni őt is, érezd át azt, hogy őbenne mekkora feszültséget kelt, mennyire fáj neki, hogy a szülei nem engedik veled menni. S erre még rájön az, hogy már te is kezdesz eltávolodni tőle. Én sajnálom a lányt, mert el tudom képzelni, hogy mekkora terhet rak rá ez a szitu. Segíteni szeretnék. Szerintem tarts ki, legyél vele türelmes, érd el nála, hogy az együtt töltött időkben jól érezze magát és, hogy dicsérjen meg téged a szüleinek. És még egy. Bizonyítsd be a szüleinek, hogy méltó vagy arra, hogy a lányuk megbízzon benned! Ha esetleg találkozol a szüleivel, légy hozzájuk nagyon udvarias! Egy idő után meg fognak puhulni, meglátod!

Ügyes legyél!☺️☺️

2021. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szinte mindenen tudunk veszekedni hogy őszinte legyek általában én kezdem mert néha nagyon fárasztó hogy én próbálok esetleg beszélgetni de sokszor meg se hallgat, így úgymond alig ismerem a mélyebb oldalát csak a jéghegy csúcsát. :( A szülei szerintem akkor lesznek normálisak max. ha elköltözött.
2021. nov. 18. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!