Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme reménykednem? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme reménykednem? Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit még általános iskolában ismertem meg. Nagyon jóban voltunk, akkor történt egy kis “fellángolás” és 1 hónapig együtt voltunk. Kis diák szerelemnek írnám le. Azóta eltelt jópár év és megint találkoztunk egy közös ismerős által. Elmentünk egy kocsmába, de nem ittunk olyan sokat. Kihívott beszélgetni, kiderült hogy azóta lett egy kapcsolata, viszont nem minden okés köztük. Vagy fél órán át lelkiztünk, de ez abbamaradt amikor kijött a csapat egyik fele. Mondta, hogy nagyon megváltoztam külsőleg és belsőleg is (pozitív irányba). Nagyon jól estek a szavai, bevallom egy kicsit szimpatikus is nekem. Azóta találkoztunk párszor véletlenül, az első szava mindig egy dicséret volt, hogy milyen jól nézek ki és jól áll rajtam az éppen viselt ruha. Bekövetett instagramon és snapchaten egyaránt, de nem írt rám. Nyilván barátnője van és nem szeretnék belerondítani a kapcsolatba, de a kis diák érzelmek újra fellángoltak bennem. Mit tennétek a helyemben?

2021. dec. 3. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én hagynám a helyedben bármennyire is rossz. :( Megértem a helyzeted, nagyon nehéz lehet, de ha tönkre is megy a kapcsolatuk (írtad, hogy nincs minden rendben köztük), az ne miattad legyen. Szerintem ne tegyél semmit és akkor el tudod felejteni, ha pedig ő mégis akar téged, akkor úgy is jelentkezni fog (remélhetőleg barátnő nélkül, mert úgy lenne fair a lánnyal szemben is).
2021. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Pár hónapja nekem is felbukkant egy fiú akibe nagyot szerelmes voltam, de sajnos idővel rájöttem hogy csak a régi szép idők amit az elején éreztem, én szerintem is hagyd ahogy az előző írta , sajnos ha a barátnője mellett ezt teszi,ha nem is megcsalás de nem fair tőle
2021. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pipa!:)
2021. dec. 3. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Az ember nem szivesen reklámozza, ha valami nem oké a magánéletében, párkapcsolatában, de ő mégis elmondta neked. Két dolog lehetséges: Vagy ennyire bízik benned, vagy ezzel jelezte, hogy még szabad lehet a pálya a jövőben. Szerintem várj, hátha megnyílik előtted a lehetőség, viszont próbálj nem beleszeretni. Ha úgy érzed, hogy elveszted a kontrollt, akkor inkább hagyd.
2021. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!