Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu egyel felettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu egyel felettem jar es "alakul" valami kozottunk. Ami azt foglalja magaba h mar taliztunk smaroltunk stb. Suliba is mindig odajon megolel megcsokol, haverjai elott felvallal meg minden. Meg akartam kerdezni h mi van kozottunk de a mai nap?

Figyelt kérdés
De a mai nap utan fix nem fogom. Az tortent h kirakott ilyen kerdezos storyt es en kertem egy kulso belso eselyt e-re azzal valaszolt h (ez a szetteszi a kezet emoji ami ilyen lehet-et jelent) es mar igy fura volt mert mar minden tortent. Utana porgetem tovabb a storyt es egy masik csaj kert kbe-t es neki is azt az emojit irta, azt hittem felrobbanok. Nem mondhato az h csak kavarunk ha mar smaroltunk is nem? Mit tegyek most mert otletem sincs.

2021. dec. 16. 21:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a megvilagosult valasszal feldobtad az estem. Nem a velemenyedet kertem. De most szerinted az mennyire normalis ha valaki 3+ csajt fuz egyszerre es teszem azt minddel alakul? Csak kerdezem h szted ez normalis e? :)
2021. dec. 16. 21:52
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Túlreagálod. Nem való még nektek pasi
2021. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe ezt a srácot.

Amúgy találkozgattok egyáltalán, vagy csak a suliban smároltok? Mert ha ez utóbbi, akkor az egy nagy nulla. Gondolom nem csak veled smárolgat.

Szóval sokat van veled sulin kívül, figyel rád, érdeklődik irántad?

2021. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves a srác 14?
2021. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit utána kéne járnod a dolognak, mert emojikból nehéz ítélni. Pl.: mondd meg a srácnak, hogy jussatok végre döntésre a kapcsolatotokat illetően, mert neked nincs időd szórakozni. Vagy jöjjetek össze, vagy ne, középút nincs. A válasza árulkodni fog.
2021. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel értek egyet, tisztázd a helyzetet. Már csak azért is, mert megérdemled, hogy tudd, mi is van most, és őszinte legyen veled. Ha meg csak téged szeretne, mással ne kavarjon.
2021. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat :)
2021. dec. 17. 06:11
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Wow nagyon le vagyok maradva😂 azt hittem hogy a csók màr azt jelenti , hogy kelletek egymásnak.
2021. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En is azt hittem :p
2021. dec. 18. 22:17
 10/10 anonim válasza:
csavo vezetekneve Red a keresztneve meg hogy Flag. szerintem hagyd az ilyet
nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!