Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 23/F és 14/L között működő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/F és 14/L között működő kapcsolat miatt. Miért lennék szörny? És miért szól bele a világ mindenbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23/F vagyok és együtt vagyok egy 14/L 3 hónapja tart a kapcsolat és mindketten nagyon szeretjük egymást. Már a jövőnk is megvan tervezve mert érezzük hogy ez működhet nem csak kihasználni akarjuk egymást. 3-4 évet fogok rá várni , hogy találkozzunk aktívan. Mindenben segítem amiben tudom tanulás terén is, de sok helyen csak azt hallom vissza hogy mekkora szar alak vagyok (14 év a bele egyezési korhatár). De még csak a gondolat sem fordult meg a fejemben, hogy lefeküdjek vele 18 éves kora előtt de még is pedofil szörnyek vagyok elkönyvelve. Akkor miért tart a világ szörnyetegnek? Szerelmesnek lenni bűn lenne? Ember és ember között is van különbség szerintem azért mert más azt tette amit nem kellett volna Én még nem leszek rossz ember egy ilyen kapcsolat miatt.

2021. dec. 28. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de 16 éves vagyok, és még belegondolni se tudok, hogy 14 évessel járjak. Egyszerűen akármennyire is jól ki tudok jönni egy 14 éves lánnyal, nincs meg az az érettség bennük, hogy kapcsolat szintjén működjön. És ugyan most még azt mondod, hogy meg se fordult a fejedben, hogy 18 éves kora előtt lefeküdj vele, de később rá fogsz jönni, hogy ez csak hiú ábránd volt. Másrészt pedig, eléggé nagy bajok vannak ott, ha nem érzed a kettőtök közötti különbséget. És ha eddig nem, majd később rá fogsz jönni, hogy mekkora hátrány a nagymértékben különböző életszakaszotok. Ő nem tudja átérezni a te helyzetedet, neked pedig unalmassá fog válni a beszélgetések során, hogy a párod még kb. gyerek. Gimnazista korban már az egy év különbség is észrevehető, a 9 pedig tarthatatlan.

És szerintem nem pedofilnak tartanak, csak nem tudnak komolyan venni, ami érthető is

2021. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
20%
én a helyedben tuti nem bírnám ki, hogy ne szexeljek vele :D
2022. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!