Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiú barátomnak?

Figyelt kérdés

Elég jóban vagyunk már rég, de ebben az évben kerültünk egymáshoz közelebb. Egyik talin kicsit szájrapusziztunk de nem engedte hogy több legyen, mert barátnője van és nem akar érzelmeket kelteni bennem. Viszont azt mondta hogy nehéz ellenállni hogy ne csókolózzunk meg hogy ha nem lenne barátnője akkor fixen csókolózhatnánk.

Egyébként azóta még egyszer történt szajra puszi, csak en már nem mertem többet. Akkor azt mondta nekem hogy szerinte vonzódom hozzá szexuálisan. Utána megbeszéltük hogy a perverzkedést befejezzük és maradunk barátok. Viszont a közelségből nagyon visszavett. Azt mondta nekem hogy nem tetszem neki de szépnek szép vagyok és hogy nem úgy gondol rám. Ez a fenti események fényében számomra hazugságnak tűnik.Mellette régen sokat chateltünk, most már az is kevesebb.

Viszont kétszeresére növelte a találkozások számát és többször felhív telefonon. Emiatt nem is értem mit szeretne. Egyébként egyszer megkérdezte hogy ha közte és a barátnője közt valami miatt vége lenne akkor járnék-e vele. Szerintetek tetszem neki vagy úgy ez mi mégis?



18/L



2021. dec. 30. 08:37
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki a barátnője mellett, de vele akar maradni
Csak hülyít
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális közelítés
2021. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Három opció valószínűsíthető:

- Idővel egyre többet akar majd, ráadásul elképzelhető, hogy a szex a vegső cél.

- Elrakott b-tervnek arra az esetre, ha szakítana. Téged használna felejtésre.

- Élvezi, hogy plusz dolgokat is megtehet a kapcsolatán kívül, vagyis cél nélkül hülyít.


Egyik se túl jó.:/

2021. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen amúgy, mindre van esély


Viszont ezt a B tervezést sosem ertettem, nem gondolja, hogy nekem is lehet bármikor pasim és akkor eltűnik a B terv?

2021. dec. 30. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezért csinál veled ilyeneket, hogy ne legyen más pasid.
2021. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!