Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem az én részemről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem az én részemről?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú story 2 éve már ez megy. Rövidre fogom. A fiunak 2 evig tetszettem de en nem nagyon vettem eszre nem is volt az esetem szvl nem is nagyon akartam. Online alatt kezdtunk el beszelgettni, nyárra fiú lány legjobb barátok letünk.összevesztünk kibékültünkstb.. Amikor vissza mentünk a suliba egymásra se bírtunk nezni ez ram nagyon nagy hatást gyakorolt. Novemberben ossze jott a volt legjobb lany baratnommel.Barmikor amikor lattam oket egyutt sosem lattam azt a boldogságot a fiún mint amikor velem volt együtt úgymond(nem volt kimondva h jo akkor egyutt vagyunk de nekem kapcsolatra hasonlított). A fiúval szinte minden nap 10x osszeneztunk/nezunk ami engem teljesen megzavar(t). A lanyoknak meseltem ok azt mondtak hogy csak feltekennye akar tenni meg hogy a lany segítségével akar engem elfelejteni stb.. nem hittem nekik mert hat a barátaim es hát ezt kell nekik mondani.meséltem nekik hogy mennyire zavarnak hogy egyutt vannak erre azt mondtak hogy csak feltekeny vagy meg hogy tetszik neked.. de nekem soha nem is tetszett és nem is tetszik. Ugye decemberre teljesen megromlott a kapcsolatunk. De egyik nap ráirtam hogy mi a kötelező..végig beszéltük egy egész éjszakát közben a baránője is irogatott neki. Tudni kell rólam hogy nem vagyok az a szerelmes típus inkább az a tipus vagyok aki szereti ha a fiúk sokáig küzdenek érte és utána talán belemegyek a párkapcsolatba...(erre nem vagyok buszke) Ti mit csinálnátok a helyembe. És az a gondolat hogy biztos csak elakar felejteni a lány segítségével ez tényleg így lehet vagy csak magamnak akarom bebeszélni hogy van még esélyem és hogy engem szeret. vagy hagyjam az egészet. Meg azt se értem hogy miért nézünk össze. És akinek volt hasonló szituja segítene.

#barát #szerelem #legjobb barátnő #Szerelmeslennék? #EngemSzeret?
2022. jan. 2. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tetszés nem múlik el, tehát lehet volt vita köztetek, de attól még bejössz neki. Minden lehetséges, de nem hiszem hogy azért lenne a mostani barátnőjével, hogy te féltékeny legyél - eleve ő azt sem tudja hogy az lehetnél, hisz abban a tudatban van hogy neked ő nem jön be.


Ha az neked kérdés hogy szerelmet érzel-e iránta, akkor kb. biztosan nem a válasz. Ha szeretnéd, azt azért tudnád. Valószínűleg csak zavar hogy számodra félreérthető dolgokat csinál (pl. nézések vagy hosszú éjjeli beszélgetés), meg az egódnak is jól esne, ha megint teperne érted mint egy pincsi. Írod is hogy szereted ha "küzdenek" érted, ami leginkább azért szokott lenni, mert kell az önbizalmadnak hogy pátyolgassák. Aztán majd eldöntöd kinek az idejét pazaroltad heteken, hónapokon át, kivel játszadoztál és nézted le a hatalom mámorító érzéséért.

2022. jan. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen ki tudod deríteni hogy csak felejteni akar vagy féltékennyé tenni: elmondod neki hogy mit érzel. Ha ezután szakít a barátnőjével és megjavul a kapcsolatok akkor nyert ügyed van, ha meg elhajt akkor el akar felejteni.
2022. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1/2. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Ez kellett nekem mert tudtam hogy akikkel jóban vagyok azok ezt nem fogják soha nekem elmondani mert féltek volna hogy megbántanak...
2022. jan. 2. 11:49
 4/4 A kérdező kommentje:
2/2 neked is köszönöm a választ. De szerintem az egyes komment az a magyarázat az én problémámra.
2022. jan. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!