Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel 1éve voltunk együtt majd ennek vége lett mivel valamelyik ismerőse azt mondta neki hogy én megcsaltam, ebből nyilván vita lett. Hiába mutattam meg neki az egész telefonom tartalmát (beszélgetések stb) és győzködtem hogy ez nem igaz, szakítottunk. Én nem szeretném elveszíteni őt mert nagyon szeretem és a szívem törne össze ha el távolodnánk egymástól! Nem tudom vele megbeszélni se mert ignorál:( valami ötletetek van hogy mit tegyek? Előre is köszönöm

2022. febr. 7. 15:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem írni hogy sajnos személyesen nem tudok vele jelenleg találkozni mert el költöztek.
2022. febr. 7. 15:50
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Valahogy megtudnám ki mondta neki ezt. Aztán úgy cselekednék ahogy a helyzet megkívánja...egyébként meg időt adnék neki, talán meg enyhül később...aztán újra beszélnék a lánnyal.


Ha egyik sem jön be akkor ennyi volt.

2022. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ennyi elég hogy eldobjon, vagy mániája hogy megcsalod és mindenbe azt látja bele, azt egyrészt esélytelen meggyőzni az ellenkezőjéről, másrészt örülj hogy megszabadultál tőle.


Bármennyire is rossznak érzed most, valójában ez egy áldás. Egyébként se lenne ebből már semmi jó, mert mindenre gyanakodna és mindenből veszekedés lenne, ha együtt maradtatok volna.


Szóval hogy mi tévő legyél: ünnepelj és hagyd menni, keserítse más életét.

2022. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jobban hisz az ismerősének, és nem neked hisz még azok után sem, hogy megmutattál neki mindent, akkor egészségére.


Hacsak nem mutatott neki képet, akkor talán érthető lenne.

Vagy nem is mondott neki senki semmit csak szakítani akár.

2022. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bízik benned, hogy egy ismerős állítása után bizonyíték nélkül neki hisz, akkor engedd el.

Lányként én is félnék, hogy a barátom megcsal, amennyiben nem olyan régi a kapcsolat, tiltanám is utána, de nektek már egy éves, ésha nagyon úgy érzed, akkor megpróbálhatod egy ismerősön keresztül elérni, vagy felmenni szeméjesen, bárhová is költözött, hogy tisztázzam a dolgot, valamint megkérdezném az ismerőst, miért gondolta azt amit.

Ha ennyire nem gondolod fontosnak, akkor örülj, a csaj nem bízott benned, vagy csak meginedt, hogy ez vele is megtörtént.

Tisztázni szerintem kéne, mert nincs annál rosszabb érzés, minthogy tudod, hogy nem voltál elég, akkor is, ha ez esetben ez nem igaz.

Te döntöd el mit lépsz, nekem ez a két út jutott eszembe, nagyjából f is vázoltam.

2022. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előszöris tudd meg hogy kitől és mit hallott. Ha ezzel megvagy akkor az lenne a legjobb hogyha személyesen felkeresnéd és megpróbálnál újra beszélni vele.Szerintem plussz pont hogyha viszel neki még valami kis ajándékot is pl.:egy tábla csokit vagy egy szál rózsát.És ha ezt nem értékeli akkor se szomorkodj mert te csak egy lányt vesztettél aki nem bízott benned és ő egy olyan fiút aki mindent megtett azért hogy kibéküljetek.

Ha pedig tényleg megcsaltad,és van az ismerősének bizonyítéka akkor pedig már szerintem felesleges próbálkoznod.

2022. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó tanácsot!


Találkozni akartam vele már nagyon sokszor hogy megbeszéljemm vele ezt az egészet de állandóan el utasította. Idézném: biztos hogy nem találkozok veled mert engem ez az egész nem érdekel.

Ez eléggé szarul esett mivel én tényleg nem csaltam meg őt és eszembe se jutott volna ilyen soha.

2022. febr. 7. 19:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Akármennyire is szeretném, reménytelennek találom már ezt a kapcsolatot. Tehát ez esetben ahhoz kérnék tippeket hogy hogyan engedjem el, hogyan felejtsem el ezt az egészet. Én nagyon szerettem ezt a lányt sőt még most is nagyon szeretem és úgy érzem szinte lehetetlen hogy el felejtsem vagy le mondjak róla.
2022. febr. 7. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Letiltott téged?

Mert ha igen akkor keress más módot arra hogy elérd.

Pl.: ha instán letiltja az egyik fiókod csinálj másikat és próbálj meg úgy kommunikálni vele vagy valami hasonló módon.

Vagy csak szimplán írj egy levelet amiben leírsz mindent amit mondanál neki és add fel neki postán.

Ja és a levél mellé nyugodtan adhatsz neki egy rózsát (természetesen préseld ki elötte mert kitudja mikor és milyen állapotban érne oda) szerintem nagyon aranyos gesztus lenne és biztos örülne neki (;

Ui.: A levél kézzel írott legyen mert úgy szerintem sokkal személyesebb!!!

2022. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha viszont elfeljtenéd akkor próbáld meg kerülni az olyan helyeket,tevékenységeket amik rá emlékeztetnek. Nyugodtan tilsd le (ez nekem is sokat segített mert így kevésbé éreztem úgy hogy rá KELL írjak) hisz ha szeret meg ő is rendbe hoszná a dolgot úgyis talál rá módot hogy elérjen.

És próbálj ki új dolgokat, tölts több idő a barátaiddal vagy a családoddal hatha így kevesebbet gondolsz majd rá.

2022. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!