Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel beszélgetünk de ő sose ír..Ha meg beszelgetunk akkor nagyon jol elszoktunk igazabol beszelgetni o is szokott temat felhozzni..De ha valami olyan van amire nem tud mit irni akkor altalaban nem ir semmit es meg se nezi..Multkor irtam neki egybol vissza irt es kozel 4 orat beszelgetunk..De megint a vegen olyat irtam amire nem lehet irni es azota nem nezte meg es nem irt..Mi tevo legyek?

2022. jan. 23. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elakadt a téma van ilyen, nem kell görcsosen ragaszkodni ehhez h beszeljetek, akk beszeljetek ha normalis tematok van, vagy kuldj neki vicces videot stb inkabb minosegi beszelgetesek legyenek, amiben jol erzitek magatokat, ne legyen eroltettett, amugy ha elakadt atéma, akk. lassan ideje szintet lépni, pl. randizgatni nem gondolod?! :D
2022. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Találkozni kell élőben...ezzel hogy neten leírtok egymásnak mindent csak ártasz saját magadnak is, mert élőben meg nem lesz téma.

Soha nem a legjobb neten ismerkedni szerintem.

2022. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz. Ha nem tud mit írni, akkor mit írjon? Miért nem tud mit írni? Lehet azért, mert regényeket írtok, és minden témát online veséztek ki, és elveszik az interakció varázsa? Ez csak egy példa. Szerintem az egy picit idegesítő, ha az ember nem tudja hol a határ, és eláraszt szöveggel online, és a való életben is. Ha nem tud mit mondani az ember, akkor ne mondjon semmit, 100x jobb, mint erőltetett témával megpróbálni fenntartani más érdeklődését.
2022. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki egy ideig. Ha fontos vagy neki, keresni fog, ha pedig nem, akkor legalább nem pazarlod vele az idődet.
2022. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mióta beszélgettek? Mikor írtatok egymásnak utoljára?

Ha csak ő hoz fel témákat, hozz fel te is és nem lesz lankadt a beszélgetés.

2022. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismered őt személyesen is vagy csak neten keresztül?
2022. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!