Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Bele szerettem a legeslegjobb barátomba, akivel mindent megtudtunk beszélni...

Köztünk 3 év van, de neki ez túl sok és azt mondta, hogy felejtsem el, de nem tudom

Közel 6 éve tetszik

De nem tudom egyszerűen elfelejteni

Az a baj, hogy már a kapcsolatunk sem olyan, mint volt

Nagyon kis korom óta ismerem...

Mivel én többet érzek nála, mint barátság

Szerintetek mit tegyek?



2022. ápr. 30. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem a férjem lett. 20 éves barátság volt :) jobban ismertem mint a saját anyja. Ismertük egymás szokásait, stiklieit. Előtte együtt bulizunk, egy volt a baráti társaságunk, segítettük egymást ahol csak tudtuk. Megnősült én férjhez mentem. Elválunk majd egymásra találtunk. Annyiban változott a kapcsolatunk, hogy mellem fekszik le mint a férjem.jobb embert el sem tudnék képzelni magam mellé. Imádom és szerelemmel szeretem. Ezt nem tudtam volna sohasem elképzelni. Persze nem azt mondom, hogy neked is így lesz mert ez szerintem ritka de minden megtörténhet.
2022. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon örülök egyes, hogy végül megtaláltad a nagy Ő-t. Motiváló a történet, de egy tininek nem így adnám elő.

Nagyon kellemetlen tud lenni, amikor a visszautasított fél nem fogadja el a visszautasítást. Persze, hogy nem lesz olyan, mint előtte. Mindig a levegőben fog lógni, hogy "eddig megöleltük egymást, de számára ez nem csak baráti ölelés".

Inkább azt mondanám, hogy engedd el a legjobb barátodat, mert nem ugyanazt akarjátok egymástól. Ha viszont együtt kell lennetek, akkor együtt lesztek (egyszer), de ennek nem az a módja, hogy kergeted a szerelmeddel.

2022. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb az, ha minden kapcsolatot megszakítotak.
2022. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!