Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érdemes be vallani hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes be vallani hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam hogy érdemesebb lenne akkor elmondani a fiúnak vagy lánynak hogy szerelmes vagy belé ha közelebb kerülsz hozzá és ha érzed hogy a másik fél is kedvel téged.

Vagy ennek nincs semmi értelme hanem inkább amint lehet és van rá lehetőség.


2022. máj. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy mondod. Lehetőleg, ha fiú vagy, akkor lánynak. Vagy fordítva.
2022. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Te fiú vagy vagy lány? Nem vallomásokat kell tenni, amikor még nincs is kapcsolatotok, az nem szerelem, csak tetszés, hanem elhívni programra. Az én konzervatív nézetem szerint a fiú hívja el a lányt, a lány meg, ha ezt el akarja érni, nézzen csábítóan. De nem dől össze a világ akkor se, ha a lány javasol programot a fiúnak.
2022. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #2 mondja .

Hívd el randira!


(Bárcsak képes lennék én is rá)


xD de ez a megoldas

2022. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

(*bevallani)

Szerintem is érdemes elhívni és majd ott bevallod.:)

2022. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Ez most ilyen elméleti kérdés? Vagy biszex vagy?

Anyways, szerintem kerüljetek kicsit egymáshoz és majd csak akkor mondd el. Ha pedig pl. fiú vagy és egy lányba vagy szerelmes akkor hívd el, és abból úgy is tudni fogja a szándékaidat.

2022. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30%
Őszintén és tiszta szívből:)
2022. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
30%

+ határozottság!


Hajrá!

2022. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!