Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam 9...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 9 évvel idősebb férfibe. Mit tegyek? Többi lent..

Figyelt kérdés

Tehát egy kilenc évvel idősebb férfi nagyon bejön nekem. Tudom hogy ez nem normális…


Kb kér hónapja megy ez. Előszőr ő jelezte hogy én tetszek neki. Akkor nem igazán érdekelt, de mostmár egyre jobban és nem tudom mitévők legyek…


2022. máj. 26. 04:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, hogy pár napja az egész tini párkapcsolatok kategória ráugrott egy emberre, amiért 26 évesen tiniknél akart próbálkozni, de ennél a kérdésnél majdnem minden válasz támogató. Mégis hogy van ez? Egy férfi szemszögéből elítélendő ez a korkülönbség, egy lány szemszögéből pedig már nem? Ott sokan azzal érveltek, hogy csak kihasználná a tinilányokat, de itt már haszontalannak ítéltek meg egy ilyen választ.

Természetesen mindenki azt ír, amit akar, csak kicsit súlytalannak érzem a dolgot, hiszen az egyik nap még gáz, a másik nap pedig már támogatást élvez, hogy egy tini 9 évvel idősebb emberrel járjon.

2022. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen jó!
2022. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Ez korkülönbség teljesen rendben van. Én 24 évesen jártam 17 éves lánnyal és teljesen jó volt. Ennyi idősen a legtöbb srác még suliba jár, ahogy te is. Én nem ragaszkodnék a férfi elnevezéshez sem. :D Legalábbis én nem voltam 25 évesen férfi, az biztos. Srác maximum. Manapság a jó családi háttérrel rendelkező férfiak sokkal később érnek, mint a lányok. Minimum 5 évre el vagyunk csúszva egymástól, érettség szempontjából. Szóval nyugodtan menj bele a dologba, aztán meglátod, hogy működik-e.
2022. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
#11 Igen, ezt már én is tapasztaltam itt nem egyszer. Sajnos ez van. Ha egy huszonéves pasi tizenévesekkel akar járni, akkor az elítélendő, de ha egy tizenéves lány huszonévesekhez vonzódik, az teljesen rendben van. Vicc az egész. És akkor arra már senki nem emlékszik, hogy 100 éve még simán házasodtak a lányok 15-16 évesen 25-30 éves pasikkal. Nagyszüleink szülei még volt, hogy 16 évesen szültek a huszonéves férjüknek. Na mindegy. :D
2022. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
57%

Nincs ezzel gond... Legyetek boldogok.

Csak annyi hogy vigyázz... Nehogy kihasználjon...

2022. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#11, #14 ott a pont!
2022. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

21 éves nő vagyok, három éve ismertem meg a páromat, aki 11 évvel idősebb nálam, de ennek ellenére nagyon jól megvagyunk, immáron jegyben járunk.

Mindenesetre ez nagyon függ mindkettőtök személyiségétől, elveitől, én nagyon szerencsés vagyok, hiszen elejétől kezdve megértő és empatikus volt, őszintén és nyitottan tudtunk kommunikálni. Persze a kémia is megvolt ;)

Viszont nagyon fontos, hogy még az elején megbeszéljétek, hogy mire mennek ki a dolgok, mit vártok el a kapcsolattól, mert gáz és fájdalmas, ha közben sok a konfliktus és az ütközés ilyesfajta nézeteltérésekből adódóan.

2022. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Amit a 11es hozzászóló említett kérdés az ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


Amúgy a kérdést én tettem fel, engem érdekes mindennek lehordtak a tinilányok, amiért a 15-20 közti korosztálynál próbálkozok.

Ha egy tinilány akar idősebbel összejönni, mint itt akkor meg támogatják.


Kérdező úgy döntesz ahogy akarsz, csak bizonyosodj meg róla a 25 éves férfi komolyat akar, én is azt akarok 25 évesen, nem csak digidugit. Komoly akár életreszóló kapcsolatot. Közös jövőt.

2022. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Még idősebben is bejönnél
2022. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%

Én nem bíznék meg olyan férfiban (igen, a 26 éves az már férfi) aki odamegy egy tinilányhoz azzal hogy bejön neki.

Engedd meg, hogy elismételjem itt egy másik hasonló kérdésnél adott válaszomat:


Gondolj bele, hogy miért nem a saját korosztályával kezd: talán mert a tapasztaltabb nők látnak a viselkedésében valamit amit te még nem.


Nagyon vigyázz magadra, mert aki ennyivel fiatalabb lányra hajt az jó eséllyel azért teszi mert őket még könnyebb manipulálni, a saját igényei szerint formálni.


Persze nem azt mondom hogy ő biztosan ilyen, de jobb az óvatosság.


Ha esetleg megpróbál a családod ellen hangolni, lebeszélni a továbbtanulásról, rábeszélni olyan dolgokra amiket te nem akarsz (ez alatt értve mondjuk szexuális dolgokat vagy akármi mást amitől te kellemetlenül érzed magad), rábeszélni a korai családalapításra, vagy elkezdi csökkenteni az önbizalmad, arról beszél hogy te mennyivel tartozol neki, hálásnak kéne lenned akkor azonnal dobbants!

2022. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!