Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok(15-20) mennyire ítélite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok(15-20) mennyire ítélitek el, ha egy 25-30 év körüli férfi nálatok próbálkozik?

Figyelt kérdés

A történet a férfi csúszott jó pár évet az egyetemen, keveset keres (nettó 220) egy pár évig nem is fog emelkedni, nincs saját lakása, ezért a korabeli lányok nem állnak vele szóba.


Ezért a tinilányok felé fordult az érdeklődése, amúgy lassan 26 éves, nem volt még kapcsolata, csókszűz.

Normális, tisztelettudó férfi. Ilyen okokból lenne együtt egy tinilánnyal.

Természetesen megbecsülné, tisztelné a lányt akivel összejönne. Csak hát vannak ilyen tulajdonságokkal, nem jönne vele össze egy vele egykorú.

Meg ő tiszta szerelmet akar, az ő korában már keményen érdekek vannak.( kinek mi van)



2022. máj. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
83%

Tinilánnyal akkor sem ajánlom, legyen azért 18 éves. Férfi ne lányt keressen szerintem, hanem nőt.

De nem hiszem, hogy a 220ezer forint és a lakás hiánya miatt nem állnak szóba vele a korabeli nők. Én 25 vagyok, szóval már is itt vagyok én, aki nem emiatt utasítana el egy férfit:D

2022. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi, de én nem. És nem a pénzed vagy a lakásod hiánya miatt. 16/L
2022. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 30 evesen alapbol a 20 ev koruliek jonnek be. Mondjuk eleg fiatalos vagyok. Am nem valoszinu h a fizud meg a kocsi a gond 😀
2022. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
99%

Most írtam, hogy nem a pénz miatt nem jönnék össze valakivel, erre kapom a privátokat, hogy mik az elvárásaim a fizetést illetően:D

Nem érdekel, 16 évesen még nem tudok erre gondolni mint szempont. Egyrészt csak korombeliekkel jönnék össze, így teljesen mindegy, hogy milyen szuper kocsija vagy háza van az illetőnek, ha 10-15 évvel idősebb nálam. Másrészt a szerelmet nem befolyásolja a pénz, szóval ha szeretsz valakit, szintén nem fog érdekelni, hogy mennyit keres ha vele lehetsz. Sajnálom, hogy ilyen felszínes társadalomban élünk, ahol egy ilyen dolog egyből kizárja az ismerkedést, de attól még nem kell feladni a korosztályodból való keresgélést, mindenhol vannak kivételek, akiknek ezek a dolgok nem számítanak.

2022. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
74%
🤣 ilyenek ezek. Baszki 16 azert nagyon fiatal.. szinte pedo kategoria. Ott azert nagy a kulonbseg sokmindenben.. Am meg az ertelmes lanyok/nok nem a penztarcad nezik hanem a szemelyisegedet..
2022. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
71%

18 éves lányt vett feleségül a 78 éves kunhegyesi polgármester

[link]


Ennyit a korkülönbségről! 😮🤪🤣🙃


Egy késői szűz pasi se lebzseljen 18 év alatti lányok irányába. Ha bírósági per lesz a megrontásból, egy bíró sem fogja figyelembe venni a késői szüzességét, a gyenge anyagi létét, a tanulás félbehagyását. Semmit! Nincs mentség egy 26 évesnél, ha kiskorúval kezd ki! (ez minden szempontból pedofil tétel)

Amennyiben nagy a szerelem, akkor mindketten várjanak, amíg a lány betölti a 18-at.

Mellesleg, a korabeli lányok között is számtalan van, akit nem a lakás, a munka, a vagyon érdekel, hanem a szimpátia, a közös hang megtalálása. Környezetemben senki nem a vagyon miatt jött össze a párjával! Ugyanígy volt nagyszülöim, szüleim korában, ahogy az én fiatal koromban, vagy manapság (tizenéves és huszonéves) gyermekeim korában. Aki béna az ismerkedésben, az régen is béna volt, most is az. De van jó hírem! Az ember tud változni, ha akar! Fejlődni nem csak iskolában kell, hanem az életben is. Aki nem teszi vénlegény, vénlány marad. (divatosan mondva manapság: "self-partnered”, azaz nem szingli, hanem saját magával van párkapcsolatban)

2022. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
77%
Előző: megrontás csak 14 alatt lehet, csaxólok.
2022. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és a pedofil a másodlagos nemi jellegek kialakulása előtti gyermeki testre gerjed, itt erről nincs szó. Ez van...
2022. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
A pedofil, nemileg nem érettekre vonatkozik, egy 15 éves lánnyal törvényileg lehet simán járni.
2022. máj. 25. 15:40
 10/60 anonim ***** válasza:
80%
9: pontosan!
2022. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!